Odpowiedz
Highlighted

Potrzebuje pomocy

Chciała bym się dowiedzieć czy można w aplikacji lub telefonicznie zmienić numer telefonu ponieważ nie zostaw zmieniony tak jak powinien.
Odpowiedz
0 Lajków
Natpod2258
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
26-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (555 wyświetleń)
Highlighted

Re: Potrzebuje pomocy

[ Edytowane ]

Od dłuższego czasu nie był ten temat poruszany przez użytkowników- chętnie przypomnę wszystkie możliwości😊

Rozumiem, że masz na myśli numer telefonu do autoryzacji transakcji?
W usłudze internetowej Moje ING zmienisz go, jeżeli masz dostęp do obecnego.

Wtedy w sekcji:

• Dane i ustawienia/Bezpieczeństwo

możesz zmienić numer telefonu. Przesyłamy dwa kody autoryzacyjne:

• pierwszy na obecny numer, który jest w systemie,
  • drugi na nowy, który podasz.

Po wpisaniu obu kodów- zmienisz numer telefonu🙂

Jeżeli nie masz dostępu do obecnego numeru telefonu lub jest on nieprawidłowy- podczas jednej wizyty w oddziale banku możesz zmienić numer do autoryzacji. Wystarczy dokument tożsamości🙂

Może się jednak zdarzyć tak, że nie możesz zmienić numeru online ani podejść do oddziału- co wtedy?
Możesz zamówić kopertę z jednorazowym kodem do ponownej aktywacji usługi internetowej.
Otrzymasz ją do 14 dni roboczych listem poleconym na adres do korespondencji w Polsce.
Poza granice- czas może być dłuższy.

Zanim zamówisz kopertę- warto sprawdzić, czy adres jest aktualny.
Możesz to zrobić:

• w Moim ING- zakładka Dane i ustawienia/Dane,
  • na całodobowej infolinii: +48 32 357 00 69- tam też możesz ten adres zmienić, jeżeli będzie taka potrzeba.

Kopertę zamawiasz samodzielnie na naszej stronie internetowej: https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/centrum-pomocy

Wypełniasz wniosek:

• Nadaj nowe hasło

a na trzecim kroku klikasz:

• Nie dostałem sms-a.

Gdy otrzymasz kopertę- na tej samej stronie wypełniasz formularz:

• Aktywuj dostęp.

Zanim to jednak zrobisz- dzwonisz na naszą infolinię (numer powyżej), aby aktywować kopertę. 

Mam nadzieję, że uda Ci się zmienić numer telefonu do autoryzacji na jeden z podanych przeze mnie sposobów 😉😊

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Moderator
Moderator icon
307
67
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (508 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Epidemia a blokada w udzielaniu kredytów

Przyznam szczerze, że się zawiodłam na banku. 5 lat temu otrzymaliśmy kredyt hipoteczny w ING. Mąż prowadzi działalność na ryczałcie, a ja mam umowę o prace na pełny etat+ 3 umowy zlecenia. W czerwcu

...

08-07-2020
Re: wcześniejsza spłata pożyczki

Do kwoty, którą nadpłaciłaś wliczyliśmy już faktyczne odsetki, które powinnaś pokryć. Nie pobieramy ich do przodu. 
Jeśli przy pożyczce miałaś prowizję, to zwrócimy ją proporcjonalnie do okresu spłaty

...

08-07-2020
Wpisanie hipoteki w księdze wieczystej nieruchomości

Dzień dobry,

niedługo mija 180 dni na wpisanie hipoteki do księgi wieczystej. Nieruchomość w Gdańsku, gdzie sądy i tak nigdy nie wyrabiały się w tym terminie, ale dodatkowo po drodze uderzył koronawiru

...

08-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy