Odpowiedz

Oko bonus - niewidoczne standardowe odsetki

Po aktualizacji aplikacji odsetki standardowe na koncie oszczednościowym oko bonus są nie widoczne ! Gdzie we wcześniejszej wersji były widoczne. Macie zamiar coś z tym zrobić ‽
Marecki86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
4
16-11-2023
Wiadomość 1 z 4 (5 309 wyświetleń)

Re: Oko bonus - niewidoczne standardowe odsetki

Aktualnie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus nie ma tej pozycji. Była ona myląca, ponieważ prezentowała tylko odsetki standardowe, a klienci w większości spodziewali się odsetek bonusowych + standardowych. Zgłoszę Twoją sugestię, co do podglądu tych wartości do odpowiedniego działu. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MateuszS
Moderator
Moderator icon
228
46
02-09-2021
Wiadomość 2 z 4 (5 261 wyświetleń)

Re: Oko bonus - niewidoczne standardowe odsetki

Dlaczego myląca ? Ewidentnie było zaznaczone że są to odsetki standardowe, a odsetki bonusowe zostaną naliczone po zakończeniu umowy.Więc usuwanie informacji bo ktoś ma problemy z rozumowaniem podanej informacji to trochę słabe..
Generalnie zależy mi na tym żeby one były widoczne gdyż na podstawie tych odsetek standardowych można sobie samemu obliczyć bonus... a druga sprawa to chciałbym mieć wgląd i kontrolę nad tym jaki zysk generują moje oszczedności.
Marecki86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
4
16-11-2023
Wiadomość 3 z 4 (5 256 wyświetleń)

Re: Oko bonus - niewidoczne standardowe odsetki

Dziękuję za Twoją opinię i sugestię w tej sprawie. Weźmiemy ją pod uwagę. Przekażę ją do odpowiednich specjalistów. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
95
11
19-05-2022
Wiadomość 4 z 4 (5 191 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Dodawanie konta z innego banku

Aktualizacja jest taka, że moje zgłoszenie zostało zamknięte i nie ma go nawet w systemie, problem nadal występuje, mamy 5 lutego, do usłyszenia w czerwcu!

 

05-02-2026
Re: Płatność telefonem

Proszę, przeinstaluj aplikację oraz ustaw kartę Visa ponownie jako domyślną. Jeśli to nie pomoże, to napisz do nas na czacie w Moim ING.

04-02-2026
Re: Dodawanie konta z innego banku

Jakiś progres?

05-02-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy