Odpowiedz

Oko bonus - niewidoczne standardowe odsetki

Po aktualizacji aplikacji odsetki standardowe na koncie oszczednościowym oko bonus są nie widoczne ! Gdzie we wcześniejszej wersji były widoczne. Macie zamiar coś z tym zrobić ‽
Marecki86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
4
16-11-2023
Wiadomość 1 z 4 (2 847 wyświetleń)

Re: Oko bonus - niewidoczne standardowe odsetki

Aktualnie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus nie ma tej pozycji. Była ona myląca, ponieważ prezentowała tylko odsetki standardowe, a klienci w większości spodziewali się odsetek bonusowych + standardowych. Zgłoszę Twoją sugestię, co do podglądu tych wartości do odpowiedniego działu. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MateuszS
Moderator
Moderator icon
169
33
02-09-2021
Wiadomość 2 z 4 (2 799 wyświetleń)

Re: Oko bonus - niewidoczne standardowe odsetki

Dlaczego myląca ? Ewidentnie było zaznaczone że są to odsetki standardowe, a odsetki bonusowe zostaną naliczone po zakończeniu umowy.Więc usuwanie informacji bo ktoś ma problemy z rozumowaniem podanej informacji to trochę słabe..
Generalnie zależy mi na tym żeby one były widoczne gdyż na podstawie tych odsetek standardowych można sobie samemu obliczyć bonus... a druga sprawa to chciałbym mieć wgląd i kontrolę nad tym jaki zysk generują moje oszczedności.
Marecki86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
4
16-11-2023
Wiadomość 3 z 4 (2 794 wyświetleń)

Re: Oko bonus - niewidoczne standardowe odsetki

Dziękuję za Twoją opinię i sugestię w tej sprawie. Weźmiemy ją pod uwagę. Przekażę ją do odpowiednich specjalistów. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
74
10
19-05-2022
Wiadomość 4 z 4 (2 729 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak ing na Tarchominie / Białołęce

Dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Chcialam wypłacić gotówkę z bankomatu w Galerii Polnocnej, a tam informacja, że placówka zamknięta. Sprawdzam mapę, gdzie znajdę najbliższy oddział / banko...

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

to jest ciekawy paradoks, błąd banku oznacza coś lepszego. Piękny przykład zmarnowanych pieniędzy.

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wczoraj przez moment pojawił się stary wygląd aplikacji… myślałem że w końcu doczekalismy się dobrej zmiany i powrotu do większej przejrzystości, mniejszej ilości reklam i generalnie mniejszej ilości ...

14-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy