08-01-2022 10:17
Dzień dobry
Mój ojciec korzysta z ING Business. Ostatnio dostał informację że od 11.01.2022 będą wprowadzone zmiany w systemie logowania i między innymi będzie musiał podawać pełne hasło. Nie mogłem nigdzie znaleźć informacji na ten temat dlatego chciałbym się dowiedzieć czy faktycznie są wprowadzane takie zmiany?
Z góry dziękuję za pomoc.
09-01-2022 09:24
Tak, wprowadzamy zmiany odnośnie logowania do ING Business od 11 stycznia.
Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj:
https://www.ing.pl/ingbusiness/nowe-logowanie-2
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026