Odpowiedz

Nadpłata kredytu?

Witam serdecznie , mam kredyt w ing i dziś chciałem nadpłacić go aby zostało mniej do spłacenia. I określona kwota którą nadpłaciłem została pobrana z konta lecz kwota kredytu nie pomniejszyła się o tę nadpłatę .Ciągle jest tyle ile było kredytu ,a pieniążki zostały pobrane z konta. W historii transakcji jest za to  blokada kwoty którą chciałem nadpłacić. O co chodzi? Dokładnie pisze tak :   "PŁATNOŚĆ KRED. Z IBOL Blokada - założenie"

Odpowiedz
0 Lajków
BenjaminLucas
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
30-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (3 600 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu?

[ Edytowane ]

Jeżeli masz pożyczkę gotówkową, to takie dyspozycje realizujemy do końca dnia - podobnie, jak w przypadku płatności raty. Proszę sprawdź, czy dzisiaj widzisz już tę nadpłatę Emotikon: Szczęśliwy


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 554 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy