Bankowość internetowa

Odpowiedz

Moje ING - Błędne wyliczenie Przychodów w sekcji Rok

Zauważyłem ciekawy przypadek. Pierwszego dnia miesiąca przelałem sobie na swoje konto 2 tys. z czego w sekcji Przychodów i Wydatków za dany miesiąc pokazuje dwukrotną wartość tego przychodu. W całej historii nie sposób znaleźć drugiej takiej wpłaty, więc szkoda, że to tylko błąd i wirtualne wyliczenie.

W każdym razie fajnie by było wyeleiminować takie błędy, jeśli system ma być w miarę idealny Emotikon: Szczęśliwy Dołączam też zrzut z wycinkiem sekcji Rok i wskazanego błędu.

 

Pozdrawiam,
Grzegorz

Odpowiedz
0 Lajków
Grzegorz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
3
18-12-2015
Wiadomość 1 z 3 (5 260 wyświetleń)

Re.: Moje ING - Błędne wyliczenie Przychodów w sekcji Rok

Dziękuję za informację. Sprawę przekazałam do osób zajmujących się nową bankowością.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
683
124
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (5 235 wyświetleń)

Re.: Moje ING - Błędne wyliczenie Przychodów w sekcji Rok

@Grzegorz Potrzebujemy również Twoich danych do przeanalizowania sytuacji. Napisz proszę przez nową usługę Moje ING. Tam możesz dodać również screen z historii konta oraz z widoku przychodów.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
683
124
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (5 203 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aneks do umowy na kolejne 5 lat stałej stopy

W sytuacji, w której otrzymałeś od nas propozycję przedłużenia okresu stałego oprocentowania nie badamy ponownie Twojej zdolności kredytowej. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu na czacie

...

03-03-2026
Aneks do umowy na kolejne 5 lat stałej stopy

Czy ktoś z Was podpisywał wcześniejszy aneks do umowy kredytu hipotecznego na kolejne 5 lat stałej stopy?

Chodzi wyłącznie o zmianę oprocentowania na niższe (a tym samym obniżenie raty), bez zmiany okr

...

03-03-2026
Nierynkowa marża

Kredyt na mieszkanie mamy od 5 lat. W tym czasie spłaciliśmy już 50% zaciągniętego kapitalu. Marża banku w umowie wynosi 2,2%, jednak obecnie bank oferuje dla nowych klientów 1,7% czyli 0,5% mniej. By...

02-03-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy