Bankowość internetowa

Odpowiedz

Moje ING - Błędne wyliczenie Przychodów w sekcji Rok

Zauważyłem ciekawy przypadek. Pierwszego dnia miesiąca przelałem sobie na swoje konto 2 tys. z czego w sekcji Przychodów i Wydatków za dany miesiąc pokazuje dwukrotną wartość tego przychodu. W całej historii nie sposób znaleźć drugiej takiej wpłaty, więc szkoda, że to tylko błąd i wirtualne wyliczenie.

W każdym razie fajnie by było wyeleiminować takie błędy, jeśli system ma być w miarę idealny Emotikon: Szczęśliwy Dołączam też zrzut z wycinkiem sekcji Rok i wskazanego błędu.

 

Pozdrawiam,
Grzegorz

Odpowiedz
0 Lajków
Grzegorz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
3
18-12-2015
Wiadomość 1 z 3 (5 427 wyświetleń)

Re.: Moje ING - Błędne wyliczenie Przychodów w sekcji Rok

Dziękuję za informację. Sprawę przekazałam do osób zajmujących się nową bankowością.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
685
125
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (5 402 wyświetleń)

Re.: Moje ING - Błędne wyliczenie Przychodów w sekcji Rok

@Grzegorz Potrzebujemy również Twoich danych do przeanalizowania sytuacji. Napisz proszę przez nową usługę Moje ING. Tam możesz dodać również screen z historii konta oraz z widoku przychodów.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
685
125
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (5 370 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Baselinker INTEGRACJA

Przekazałem Twoją opinię do odpowiedniego zespołu. Bezpośredni kontakt do specjalistów w sprawie ING Ksiegowość znajdziesz na stronie: https://www.ingksiegowosc.pl/kontakt

28-05-2026
Re: Zgłoszenie REK-1949: Błędy integracji, KSeF i blokada rozliczeń – prośba o pomoc w rozwiązani...

Tak jak obiecaliśmy, przesłaliśmy prośbę o przyspieszenie. Tutaj tylko tyle możemy zrobić, bo jesteśmy na kanale nieszyfrowanym. Proszę, skontaktuj się, z naszym Centrum Wsparcia Biznesu, tam specjali

...

28-05-2026
Re: Wpłatomat zatrzymał pieniądze, brak na koncie

Przed 15 minutami, około 8:15 solid naprawiał to urządzenie. Podeszłam do nich i zapytałam. Pan trzymał moje 3000 zł w ręku, powiedział mi że było jakieś 2 gr w bankomacie i dlatego zrobiła się awaria...

28-05-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy