Odpowiedz

Makler ING wyświetlanie strony

Witam, chciałbym zasugerować, że wyświetlanie się modułu maklera mogło by być rozszerzone do całej szerokości przeglądarki i każde elementy mogły by się układać jeden obok drugiego, taka sytuacja się pojawia na mniejszych szerokościach i automatycznie strona układa wszystkie panele użytkownika. Właśnie po zobaczeniu zachowania na mniejszych szerokościach uważam, że uwolnienie tej szerokości na większe pole nie powinna być wielkim problemem, a przyniesie spore pole do ułożenia sobie większej ilości informacji. Osobiście około 30 osób, które znam widziało by to rozwiązanie na spory plus i myślę, że poleciło by kolejnym osobą ten moduł maklera.

 

Jest szansa, że ta wiadomość zostanie przekazana do działu technicznego? 

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
gacekf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
4
26-06-2019
Wiadomość 1 z 2 (3 433 wyświetleń)

Re: Makler ING wyświetlanie strony

Witaj,

 

dziękujemy za Twoją sugestię. Przekazałam ją do odpowiedniego zespołu. Każdy głos jest dla nas ważny. Na podstawie takich wiadomości możemy zmieniać i udoskonalać system. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
174
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (3 426 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy