26-06-2019 14:32
Witam, chciałbym zasugerować, że wyświetlanie się modułu maklera mogło by być rozszerzone do całej szerokości przeglądarki i każde elementy mogły by się układać jeden obok drugiego, taka sytuacja się pojawia na mniejszych szerokościach i automatycznie strona układa wszystkie panele użytkownika. Właśnie po zobaczeniu zachowania na mniejszych szerokościach uważam, że uwolnienie tej szerokości na większe pole nie powinna być wielkim problemem, a przyniesie spore pole do ułożenia sobie większej ilości informacji. Osobiście około 30 osób, które znam widziało by to rozwiązanie na spory plus i myślę, że poleciło by kolejnym osobą ten moduł maklera.
Jest szansa, że ta wiadomość zostanie przekazana do działu technicznego?
Pozdrawiam.
26-06-2019 15:26
Witaj,
dziękujemy za Twoją sugestię. Przekazałam ją do odpowiedniego zespołu. Każdy głos jest dla nas ważny. Na podstawie takich wiadomości możemy zmieniać i udoskonalać system.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026