Odpowiedz

Logowanie z payu na telefonie

Mimo wpisania prawidłowych danych nie mogę się zalogować na konto jeśli wchodzę z płatności PayU. Przy logowaniu do normalnej wersji (nie przez PayU) wszystko jest ok. Dlaczego tak?:/
Odpowiedz
0 Lajków
cyklkrebsa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-04-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 118 wyświetleń)

Re.: Logowanie z payu na telefonie

@cyklkrebsa Wiąże się z błędnym szyfrowaniem hasła na telefonie. Na przykład wpisuje się w haśle literę X, a do nas dociera informacja, że jest to litera Z.

Pracujemy nad nową bankowością internetową - pozwoli ona wyeliminować ten błąd. Proponujemy korzystanie z płatności Paybylink na komputerze lub zmianę przeglądarki w telefonie.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
775
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 074 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

25-05-2024
Re.: Cashback BLIKIEM

Zapłacić blikiem mogłeś. Co do cashbacku blikiem - ING stoi w miejscu i nie oferuje tej funkcji.

24-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy