Odpowiedz

Limit na kartach

Jak zmienić w nowym systemie bankowości limity wypłat na kartach?

Odpowiedz
0 Lajków
Janusz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-04-2016
Wiadomość 1 z 4 (7 032 wyświetleń)

Re.: Limit na kartach


Janusz pisze:

Jak zmienić w nowym systemie bankowości limity wypłat na kartach?


Limit transakcji dla kart można jeszcze zmienić w starym ING BankOnline.

Zespół pracujący nad nowym systemem najwidoczniej uznał, że taka funkcja nie jest nikomu potrzebna i nie wprowadził jej do "Mojego ING". Priorytetem w nowym systemie jest przejrzystość czyli tzw. "rzut okiem" na kolorowe kółka. Zamiast funkcji zmiany limitów w nowym systemie można znaleźć wiele nowoczesnych udogodnień dla klientów banku: finansometr, informacja reklamowa Blik, informacja reklamowa paragonów, informacja reklamowa Bankujesz-zyskujesz i inne. To wszystko dostępne od początku na stronie głównej nowego systemu transakcyjnego banku.

Odpowiedz
0 Lajków
sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 2 z 4 (7 027 wyświetleń)

Re.: Limit na kartach

Wychodzi na to że w nowej bankowości limity na kartach narzuca bank??? Czy jak chce cos zmieniec to mam odwiedzać placówke? nawet w nocy pracują??

Odpowiedz
0 Lajków
undying4
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-04-2016
Wiadomość 3 z 4 (6 878 wyświetleń)

Re.: Limit na kartach

Już niebawem zmiana limitów transakcyjnych zostanie udostępnona nowym systemie. Obecnie limty można zmienić w dotychczasowej wersji ING BankOnLine, telefonicznie i w dowolnym oddziale banku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (6 843 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy