22-09-2023 12:00 | Edytowano: 22-09-2023 12:07
Dzień dobry,
w aplikacji mamy możliwość przełączania się pomiędzy kontami: firmowym / osobistym. Przydałoby się dodać do tej listy konta, do których mamy upoważnienia. Moim zdaniem byłoby to wygodniejsze niż możliwość ukrycia w Ustawienia/Widok. Widoczność mogłaby mieć zastosowanie w zakresie jednego konta.
Edit: w aplikacji web taka opcja też byłaby użyteczna.
Pozdrawiam.
23-09-2023 13:50
Dzień dobry,
proszę, napisz dokładniej co masz na myśli?
Jeśli możesz, opisz na przykładzie.
07-10-2023 14:07
Dzień dobry,
w aplikacji mobilnej - w menu głównym, a na stronie w "pasku" na górze możemy dokonać wyboru aktualnego konta firmowe/osobiste. Będąc upoważnionym do innych kont, muszę wyłączyć ich widoczność w Ustawienia/Widok. Przy konieczności dokonania jakichś zmian na koncie, konieczne jest ich ponowne pokazanie i ukrycie.
Pozdrawiam.
08-10-2023 14:12
Dzień dobry,
rozumiem, że masz na myśli to, że obecny sposób ukrywania i przywracania kont do wykonania transakcji, jest niewygodny?
Przekazałam uwagi do osób zajmujących się Moim ING.
Pozdrawiam
25-11-2023 11:35
Dzień dobry,
tak, dokładnie to mam na myśli.
Dodatkowo po zmianie szaty graficznej, widzę w podsumowaniu moich finansów oszczędności z kont, do których mam upoważnienie.
Nowy interfejs odbieram negatywnie, szata graficzna jest tragiczna.
Pozdrawiam.
26-11-2023 13:17
Dziękujemy za dodatkowe informacje - przyjrzymy się temu
Na ten moment nie planujemy takiego rozwiązania w przeglądarce. Można ją zapisać jako zaufaną - również bez klucza U2F. Jeśli zabezpieczenie zaufaną przeglądarką jest wystarczające dla użytkownika, to
... 22-07-2026Każda nadpłata obniża wartość raty. Wynika to z zapisów umowy kredytowej. Skrócenie jest możliwe, natomiast w oddzielnej dyspozycji.
Aby skrócić okres kredytowania należy wykonać 2 kroki:
1. Nadpłata k
Mateusz dzięki za odpowiedź. Pozostaje zatem pytanie czy ING rozważa wprowadzenie takiej samej możliwości dla wersji przeglądarkowej jak dla wersji mobilnej? Chodzi o możliwość wyłączenia konieczności
... 22-07-2026