Odpowiedz

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Dość często przerzucam sobie środki pomiędzy kontami i w nazwie konta trzymam sobie info co i jak. W związku z tym, raz na tydzień średnio mi się to zdarza.

Odpowiedz
0 Lajków
Fildon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
29-10-2015
Wiadomość 11 z 26 (51 944 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Nie czuję się przekonany do tego żeby dorabiać zmianę nazwy rachunku w apce
Odpowiedz
0 Lajków
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 12 z 26 (51 940 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Przyznam, że mi także brakuje w aplikacji mobilnej nazwy konta nadanej w bankowości elektronicznej. Z tego samego powodu co @Fildon
webit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
6
29-10-2015
Wiadomość 13 z 26 (51 947 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?


Fildon napisali:

U mnie apka jest zdecydowanie pierwszym wyborem, jest szybciej i sprawniej.

 

Czego mi w niej brakuje (albo nie potrafię tego znaleźćEmotikon: Szczęśliwy to zmiana nazwy konta. Praktykuję to dość często i do tego loguję się na komputrze.

 

Ktoś mnie oświeci jak to zrobić przez apkę, lub kiedy przez apkę będę mógł to zrobić?


Podpinam się pod pytanie dpotyczące zmiany nazyw konta w aplikacji choć z drugiej strony zawsze mozna to wykonac na www i automatycznie zmaina ulegnie w aplikacjiEmotikon: Szczęśliwy

Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 14 z 26 (51 451 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Po miesiącu testów stwierdzam, że iFinance 4 jest najlepszy dla duetu Mac + iPhone. Może napiszę recenzję w najbliższym czasie na MyApple Emotikon: Szczęśliwy 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 15 z 26 (51 335 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Brakuje mi w aplikacji możliwości skanowania rachunku papierowego, np za prąd i wykonania szybkiego przelewu. 

Nie można dodać takiej opcji ?

Czy w najblizszym czasie aplikacja ulegnie zmianie zwiazku z testami nowego wyglądu strony www?

Odpowiedz
0 Lajków
Hormon
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
18-11-2015
Wiadomość 16 z 26 (51 169 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?


Hormon napisali:

Czy w najblizszym czasie aplikacja ulegnie zmianie zwiazku z testami nowego wyglądu strony www?


A strona www ingonline zmieniła się coś i mozna juz te zmiany zobaczyc? Gdzies czytalem ze beda dwa przelaczniki stary wyglad i nowy wyglad ale chyba jeszcze to nie dziala?

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 17 z 26 (51 153 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Niektórym się zmieniła Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Hormon
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
18-11-2015
Wiadomość 18 z 26 (51 149 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

Można zgłosić się na testy. Dostaniemy wtedy dostęp do nowej wersji systemu.
Odpowiedz
0 Lajków
webit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
6
29-10-2015
Wiadomość 19 z 26 (51 145 wyświetleń)

Re.: Jak używacie aplikacji do bankowania?

prywanie na smartfonie.

w firmie na komputerze.

Odpowiedz
0 Lajków
Ftscanady
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
2
0
20-11-2015
Wiadomość 20 z 26 (51 014 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Tragiczna jakość obsługi

To co przedstawiłem to nie odczucia a fakty.
Zdaje sobie sprawę, że wchodząc do "miejsca spotkań" kiedyś zwanego oddziałem bankowym nie zostanie załatwiona moja sprawa natychmiast, ale byłem przygotowa...

13-06-2026
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Ale i tak nic z nimi nie zrobicie Emotikon: Szczęśliwy

13-06-2026
Re.: Tragiczna jakość obsługi

Przykro nam, że masz takie odczucia po wizycie w naszym miejscu spotkań. Zapewniamy, że staramy się, aby każdy klient został należycie obsłużony przez naszych specjalistów. Nie zawsze jesteśmy w stani...

13-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy