Odpowiedz

ING Księgowość - faktura z reklamy Facebook

Dzień dobry,

 

korzystam z modułu ING Księgowość. Aktualnie korzystam z reklam na facebooku i otrzymuję od nich faktury.

 

1. Dokonałem płatności pre-paid (coś jakby dodałem środki do swojego portfela Facebook Business) za kwotę np. 100zł i otrzymałem do tego fakturę (na fakturze jest tylko identyfikator płatności, brak numeru faktury)

 

2. Zakupiłem reklamy na trzy dni i za każdy dzień otrzymałem faktury z różnymi kwotami (np. 26pln, itp.)

 

Muszę je teraz zaksięgować, wiem tylko tyle, że musi to być oznaczone jako Import usług i VAT jest jako należny oraz naliczony. Nie wiem natomiast, jak to wszystko ustawić w systemie ING Księgowość, żeby było później dobrze zaksięgowane na deklaracji VAT-V7M oraz VAT-UE.

Bardzo bym prosił o pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
mchlebek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-08-2024
Wiadomość 1 z 2 (762 wyświetleń)

Re.: ING Księgowość - faktura z reklamy Facebook

Aby faktura za import usług wykazywała się prawidłowo w księgowaniu i w deklaracjach JPK_V7 oraz VAT-UE należy w systemie ING Księgowość prawidłowo ustawić kategorię księgową i wykorzystać ją podczas księgowania dokumentu. Zachęcamy do kontaktu z naszym wsparciem technicznym pod numerem telefonu 32 356 22 23.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
572
122
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (720 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: KeePass 2.x - Pickchars i maskowanie hasło

Dzieki, uwielbiam Keepassa ale tej funkcji jeszcze nie widzialem "Pickchars" ( albo inaczej mowiac, dawno nie bylem zmuszony do takiej autoryzacje ; ] )

U mnie dziala tak, loguje sie poprostu uzywajac

...

19-09-2024
Re.: Zmiana taryfy ing dla firm (JDG)

Może to AI a nie specjaliści pisze więc jest na jedno kopyto Emotikon: Szczęśliwy

18-09-2024
Re.: Orlen w portfelu

"Na chwilę obecną" czyli jednak coś pozytywnego w tym temacie może się zadziać. Oby było jak najlepiej

18-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy