Odpowiedz

Re.: Grupy odbiorców - gdzie się podziały?


august pisze:

 Aby ułatwić użytkownikom przyzwyczajenie się do nowości, pozostawiliśmy INGBankOnLine na czas tego wdrożenia.

Pozostawiliście INGOnline aby nie było katastrofy po wprowadzeniu nowego systemu ! Sami nie wiecie co jeszcze nie działa i od użytkowników na forum wymagacie aby wam podpowiadali .


Wersja, którą udostępniliśmy zawiera zarówno funkcje przeniesione z dotychczasowego systemu, które wzbogaciliśmy o nowe rozwiązania (np. wyszukiwarka przelewów), jak i nowe funkcje, o które najczęściej pytali klienci (np. saldo po transakcji). Jeśli nie znajdziesz potrzebnej funkcji w Moim ING jednym klikiem można przełączać się pomiędzy obydwiema wersjami systemu.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
774
171
04-09-2015
Wiadomość 21 z 24 (12 732 wyświetleń)

Re.: Grupy odbiorców - gdzie się podziały?

"Wersja, którą udostępniliśmy zawiera zarówno funkcje przeniesione z dotychczasowego systemu, które wzbogaciliśmy o nowe rozwiązania"

 

Prosze pokazać gdzie w nowej wersji są przelewy wzorcowe. (ale nie odbiorcy zdefiniowani)

Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofP5
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
29-04-2016
Wiadomość 22 z 24 (12 721 wyświetleń)

Re.: Grupy odbiorców - gdzie się podziały?

@KrzysztofP5 Obecnie rozwiązaniem jakie wprowadziliśmy w Moim ING są Odbiorcy. Znajdziesz w nich dane zarówno zapisanych wcześniej odbiorców, jak również przeniesione przelewy wzorcowe nie uwzględniające kwoty oraz tytułu płatności. Tytuł oraz kwota przelewu to jedyne dane jakie w tym przypadku powinieneś uzupełnić samodzielnie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 23 z 24 (12 619 wyświetleń)

Re.: Grupy odbiorców - gdzie się podziały?

tyle, że ktoś specjalnie tworzył przelewy wzorcowe żeby oszczędzać sobie dodatkowego wypełniania nawet 2 pól!!

Odpowiedz
0 Lajków
fistaszka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
09-07-2016
Wiadomość 24 z 24 (12 509 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Od piątku nadal „ Wygląda na to, że mamy już wszystko. Podejmujemy decyzję.”….
U kogoś coś się zmieniło??? Ktoś ma decyzję?

Chyba już minęły 2-4dni robocze … jakby liczyć pierwszy komunikat “ Wygląda na...

25-04-2024
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy