Odpowiedz

Gdzie się podziało info o koszcie przelewu?

Posiadam konto Active w którym mam 5 przelewów ekspresowych w miesiącu za darmo.

Do tej pory informacja o koszcie przelewu widniała na etapie wybierania typu przelewu, teraz ta informacja znikła. Co się stało?

Skąd mam wiedzieć ile już przelewów ekspresowych zrobiłem w miesiącu skoro w historii konta typ przelewu nie jest nigdzie pokazany?

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
148
45
02-12-2022
Wiadomość 1 z 3 (1 079 wyświetleń)

Re.: Gdzie się podziało info o koszcie przelewu?

Nie dokonywaliśmy zmian w sposobie prezentacji opłat przy realizacji przelewów expressowych z konta Active. Jeśli te informacje nie pojawiają się poprawnie w Twojej bankowości, to napisz proszę do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
337
65
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (932 wyświetleń)

Re.: Gdzie się podziało info o koszcie przelewu?

Coś zmienialiście ponieważ koszt nie był widoczny w chwili pisania przeze mnie poprzedniej wiadomości. Powrócił dnia następnego.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
148
45
02-12-2022
Wiadomość 3 z 3 (928 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Hasło maskowane / partial password


@maszaikasza:

Po pierwsze, nie używam menadżera haseł "innych firm", tylko natywnego, wbudowanego w system operacyjny, uznawanego za zaufany i z którym jak dotąd nie miałem żadnych problemów. Między in

...

17-10-2024
Re.: Propozycja usprawnień w Przelewach podatkowych (iOS)

Dziękujemy za Twoją sugestię, przekazałam ją do osób, które odpowiadają za rozwój naszej bankowości internetowej.

17-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy