Odpowiedz

Dyrektywa PSD II

Jakie ING planuje zmiany w związku z derektywą unijną. Standardowo kod do logowania w internecie czy też można pomyśleć o mobilnej autoryzacji?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (2 665 wyświetleń)

Re: Dyrektywa PSD II

O wszelkich zmianach informujemy na bieżąco. Również o tych związanych z dyrektywą PSD2. Zachęcam do odwiedzenia strony poświęconej tej tematyce. Tam też będziemy zamieszczać informację o tym co będziemy wprowadzać i zmieniać. Możesz znaleźć tam wpis o tym, co już weszło w życie w 2018 roku. Zachęcam do zapoznania się – tutaj znajdziesz bezpośredni link.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
312
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 633 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy