Bankowość internetowa

Odpowiedz

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir?

Na tę chwilę nadal nie mamy możliwości potwierdzenia konkretnych terminów. Taką funkcjonalność posiadamy obecnie dla klientów korzystających z ING Business. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami firmowymi (32 357 00 69), w celu sprawdzenia, czy mamy możliwość udostępnienia bankowości ING Business dla Twojej firmy. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
411
81
18-01-2021
Wiadomość 11 z 12 (2 114 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir?

Odpowiedź z infolinii - jest taka możliwość dla JDG ale ponieważ inicjatorem przejścia jest przedsiębiorca to zmieni się oferta dotycząca konta (innymi słowy trzeba będzie płacić jak np. sp. z o.o.).

cougar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
09-08-2022
Wiadomość 12 z 12 (1 964 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Wnioski o wakacje kredytowe

Informacje o procesie zawieszenia spłaty wkrótce udostępnimy na stronie banku. Na ten moment nie można jeszcze składać wniosków

10-05-2024
Re: Wniosek o Wakacje kredytowe

Informacje o procesie zawieszenia spłaty wkrótce udostępnimy na stronie banku. Na ten moment nie można jeszcze składać wniosków

10-05-2024
Funkcja "Analiza wydatków" - brak możliwości wyboru zakresu dat z kalendarza

Cześć,

 

Często korzystam z funkcji "Analiza wydatków" w bankowości internetowej. Niestety jedyne możliwe zakresy dat, które można wybrać z listy rozwijanej to "Mój miesiąc", "Poprzedni miesiąc", "Ostat

...

10-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy