Bankowość internetowa

Odpowiedz

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

Pracujemy nad udostępnieniem w Moim ING paczek przelewów z wykorzystaniem mechanizmu Split Payment.

Jak tylko nam się to uda - będziemy informować ☺


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 11 z 15 (3 431 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

Trafiłem tutaj szukając odpowiedzi dlaczego nie mogę poprawnie zaimportować do paczki przelewu w MPP z uwagi na to, że Klient chciałby mieć taką funkcjonalność w swoim programie księgowym. Widzę jednak, że temat pojawił się już w listopadzie 2019, minęły 2 lata, i nadal ugór i susza w systemie transakcyjnym banku, którego również jestem klientem. Nie liczę na to, że akurat mój głos coś zmieni w tej sytuacji, ale... ;-)

alopot1385
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
06-10-2021
Wiadomość 12 z 15 (3 179 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

alopot1385, dziękujemy za głos w sprawie Emotikon: Szczęśliwy Nadal pracujemy nad wprowadzeniem możliwości importowania transakcji split payment w paczkach przelewów. Damy znać, kiedy uda nam się udostępnić tę opcję.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 13 z 15 (3 107 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

Założyłem oddzielny wątek w tym temacie, ale dopiszę się też tutaj i powiem tylko tyle, że to żałosne. Co więcej zgłaszałem tą potrzebę już kilkukrotnie i telefonicznie i przez "napisz do nas" i oddźwięk jest taki sam jak wynika to z całego tego wątku...

4 lata pracują nad tym, żeby walidator przeczytał przelew gdzie zamiast "51" jest "53" i obsłużył to jako split payment, czyli wystarczy skopiować odpowiedni kawałek kodu z funkcjonalności, która działa w ING Business.

Jest też druga opcja, że nic nie trzeba poprawiać w kodzie tylko po prostu włączyć tą funkcjonalność dla tego typu rachunków, czyli jest to działanie zamierzone i z premedytacją jesteśmy oszukiwani przez Bank. 

Co ciekawe dopytując kiedyś czy to jest naprawdę tak mało popularna potrzeba, otrzymałem informację na infolinii, że klienci nie zgłaszają potrzeb w tym zakresie. Na to forum trafiłem dopiero dziś, więc ślepo wierzyłem, że odpowiedź z infolinii jest rzetelna.

Z drugiej strony patrząc to może była to rzetelna odpowiedź, bo nie jest powiedziane, że te postulaty trafiają gdziekolwiek wyżej i tak to wygląda patrząc na ten wątek. Bo nie wiem jak trzeba pracować, żeby tak "skomplikowaną" modyfikację kodu robić przez tyle lat.   

jsiudek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
3
12-03-2022
Wiadomość 14 z 15 (2 589 wyświetleń)

Re: Dodanie płatności z pliku PLI dla Split Payment - Nieprawidłowy format Elixir

Odpowiedź na Twoją wiadomość przekazaliśmy tutaj https://spolecznosc.ing.pl/-/Bankowo%C5%9B%C4%87-internetowa/Paczki-przelew%C3%B3w-i-podzielona-p%C5...


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 15 z 15 (2 491 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy