Odpowiedz

Doładowanie telefonu- polecenie zapłaty

Za każdym razem jak chce doładować telefon na kartę  to muszę  wybierać operatora , wpisywać kwotę doładowania , i tak w kólko.Czy można by było  zatem zautomatyzować tą czynność, tak żeby przelew na daną kwotę na konto operatora był traktowany jako polecenie zapłaty, bez wpisywania za każdym razem tych samych danych? 

Odpowiedz
0 Lajków
samsonsss
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
11-01-2017
Wiadomość 1 z 32 (35 433 wyświetleń)

Re.: Doładowanie telefonu- polecenie zapłaty

Polecenie zapłaty polega na tym, że to operator podaje bankowi kwotę i termin pobrania opłaty z twojego konta. Do banku należy wykonanie przelewu do operatora w podanym przez niego terminie i kwocie. Twoim obowiązkiem jest natomiast posiadanie na koncie wystarczających środków.

Odpowiedz
0 Lajków
erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 2 z 32 (35 409 wyświetleń)

Re.: Doładowanie telefonu- polecenie zapłaty

@samsonsss Aby dokonać zlecenia stałego doładowania można skorzystać z opcji dostepnej w INGBankOnLine - doładowanie telefonu, stałe doładowanie, nowe stałe doładowanie. Określając parametry doładowania po zatwierdzeniu kodem, bedziemy je realizować zgodnie ze zleceniem. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 32 (35 380 wyświetleń)

Re.: Doładowanie telefonu- polecenie zapłaty

Po zalogowaniu kliknłem na Konto direct/ doładowanie telefonu , i dalej trzeba już wypełnić puste pola. Nie ma jednak takiej opcji jak Stałe doładowanie czy Nowe doładowanie

Odpowiedz
0 Lajków
samsonsss
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
11-01-2017
Wiadomość 4 z 32 (35 362 wyświetleń)

Re.: Doładowanie telefonu- polecenie zapłaty

[ Edytowane ]
 
Odpowiedz
0 Lajków
samsonsss
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
11-01-2017
Wiadomość 5 z 32 (35 361 wyświetleń)

Re.: Doładowanie telefonu- polecenie zapłaty

Rozumiem. Czy jest zatem możliwość cyklicznego doładowania telefonu na kartę ?
Odpowiedz
0 Lajków
samsonsss
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
11-01-2017
Wiadomość 6 z 32 (35 358 wyświetleń)

Re.: Doładowanie telefonu- polecenie zapłaty

@samsonsss Opisane stałe doładowanie jest dostępne w poprzedniej wersji bankowości internetowej INGBankOnLine.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 7 z 32 (35 355 wyświetleń)

Re.: Doładowanie telefonu- polecenie zapłaty

Rzeczywiście, działa! Dziękuje za pomoc. Mam nadzieję , że ta opcja zostanie również wprowadzona do nowej wersji bankowości internetowej.
samsonsss
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
11-01-2017
Wiadomość 8 z 32 (35 347 wyświetleń)

Re.: Doładowanie telefonu- polecenie zapłaty


samsonsss pisze:
Rzeczywiście, działa! Dziękuje za pomoc. Mam nadzieję , że ta opcja zostanie również wprowadzona do nowej wersji bankowości internetowej.

A ja mam nadzieją że nowa wersja nie zostanie wprowadzona ...

august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 9 z 32 (35 263 wyświetleń)

Re.: Doładowanie telefonu- polecenie zapłaty

Również zgłaszam propozycję Doładowania telefonu wg historyczności wcześniejszych transakcji.

Podobnie jak działą to w przypadku Przelewów zwykłych.

Po wybraniu Doładowanie telefonu podświetlają się ostatnie transakcje tego typu [patrz_załącznik]

Wybieram, sprawdzam i finalizuje transakcję. Bez każdorazowego wypełniania wszystkich danych.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 10 z 32 (34 338 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy