Odpowiedz

Analiza wydatków v.X

Witam serdecznie,

 

temat podnoszony przez użytkowników kilkukrotnie, ostatni z nich zbyt dawno aby go podnosić ponownie, dlatego ośmieliłem się utworzyć nowe podejście do tematu.

 

Czy na dzień 03.11.2021 r. mamy możliwość aby analizaować swoje wydatki (jak to autorzy mieli na myśli) po swojemu? czyli stworzyć sobie samemu kategorie i ich używać?

 

Z góry dziękuję za jakąś odpowiedź od ludzi którzy mogą coś w tym temacie powiedzieć.

 

Pozdrawiam

Użytkownik Państwa produktu.

Odpowiedz
0 Lajków
sim86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-11-2021
Wiadomość 1 z 3 (3 758 wyświetleń)

Re: Analiza wydatków v.X

@sim86 Dziękujemy za Twoją wiadomość. Aktualnie nie dajemy jeszcze takiej możliwości. Przekazałem Twoją wiadomość do zespołu, który zajmuje się tym tematem. Gdy będziemy wprowadzać zmiany w tej kwestii na pewno o tym poinformujemy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (3 718 wyświetleń)

Re.: Analiza wydatków v.X

Przestałem liczyć na ING. Używam youneedabudget.com i wg mnie mimo horendalnej ceny warto spróbować.

Jedyne czego mi brakuje to działający import transakcji z ING. Plusem tego serwisu jest to że będę mniej związany z bankiem.

Odpowiedz
0 Lajków
innovate81
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-11-2021
Wiadomość 3 z 3 (3 669 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy