Odpowiedz

Re: Re.: Analiza wydatków - kategorie - sugestia

Sugestie w sprawie kodów SMS przekazałam do zespołu, który zajmuje się takimi rozwiązaniami. Podczas logowania, w zależności od telefonu, masz do wyboru opcję kodu PIN lub odciskiem palca. 

W naszej aplikacji udostępniamy też wiele możliwości. Możesz korzystać z dodatkowych usług, np. z opcji Mój transport. Zakupisz tutaj bilety komunikacji miejskiej, opłacisz parkingi czy przejazd przez wybrane autostrady.
Jest również dostępna opcja BLIK i przelewu na telefon, możesz dodawać paragony. Stale rozwijamy naszą aplikację i usprawniamy jej działanie. Możesz napisać, czego dodatkowo brakuje w naszej aplikacji. Zapiszemy wtedy Twoje pomysły i przekażemy je do osób, które odpowiadają za rozwój aplikacji. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
508
110
04-09-2015
Wiadomość 31 z 31 (900 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Potwierdzam, u mnie jest to samo. Mam Samsunga s 10E wersja systemu Android 12. Aplikacja chodzi bardzo wolno, jest to mega denerwujące. Zgłosiłam dzisiaj reklamację telefonicznie.

30-01-2023
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Nie ponieważ problem nie jest po naszej stronie tylko po stronie ING.
Dlatego nic bardziej nie denerwuje niż stwierdzenie, że przeinstalowanie aplikacji albo wyczyszczenie cache powinno pomóc. Tą samą ...

30-01-2023
Re: Autoryzacja sms

Przekazałem Twój pomysł do odpowiedniego zespołu.

30-01-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy