Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Xiaomi mi 9 płatność

Dzień dobry więc mam xiaomi mi 9 i nie działa mi karta. Na terminalu wyświetla si3 coś typu błąd czytnika. Co jest nie tak?
Odpowiedz
0 Lajków
Goik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-04-2019
Wiadomość 1 z 7 (30 162 wyświetleń)

Re: Xiaomi mi 9 płatność

@Goik czy próbowałeś w opcjach tej karty w aplikacji usunąć tę kartę z danego urządzenia i dodać ją ponownie ? Pozwoli to na ponowna parametryzację tej karty na tym urządzeniu.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 7 (30 119 wyświetleń)

Xiaomi mi 9 moje ing nie dziala platnosc karta

Witam,

 

Problem wygląda następująco, nie działa mi w owym telefonie płatność kartą. Zmieniałem w międzyczasie telefon, pomijając pytania, stare urządzenie zostało usunięte z zaufanych, sama karta której stary telefon używała została zastrzeżona, wg artykułu który gdzieś znalazłem. Po tym odinstalowałem apke, uruchomiłem ponownie telefon, zainstalowanie apki, dodanie telefonu, dodanie nowej karty mastercard i problem dalej nierozwiązany, wszystkie zgody jakie są potrzebne są aktywne, płatność zbliżeniowa też, domyślna apka używana przez NFC moje ing. Problem też występuję jak próbowałem skorzystać z visy zbliżeniowej i tam dodać telefon. Terminal pokazuje info, że mam użyć innej karty.

Odpowiedz
0 Lajków
polish95
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
31-05-2019
Wiadomość 3 z 7 (29 903 wyświetleń)

Re: Xiaomi mi 9 moje ing nie dziala platnosc karta

Witaj,

sprawdź proszę, czy na swoim telefonie masz zainstalowaną aplikację Google Pay. Jeśli tak, usuń ją i spróbuj skorzystać z karty jeszcze raz.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 7 (29 889 wyświetleń)

Re: Xiaomi mi 9 moje ing nie dziala platnosc karta

Zainstalowalem google pay po tym jak nic nie pomogło na ING i też nie działa, więc odinstalowałem.
Odpowiedz
0 Lajków
polish95
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
31-05-2019
Wiadomość 5 z 7 (29 871 wyświetleń)

Re: Xiaomi mi 9 moje ing nie dziala platnosc karta

Udało się rozwiazac problem trzeba włączyć w ustawieniach "użyj mobilnego portfela hce "
Odpowiedz
0 Lajków
polish95
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
31-05-2019
Wiadomość 6 z 7 (29 824 wyświetleń)

Re: Xiaomi mi 9 moje ing nie dziala platnosc karta

@polish95 Dziękuję, że podzieliłeś się z nami tą informacją Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 7 z 7 (29 823 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy