Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Visa zbliżeniowa w telefonie - błąd aktywacji usługi

Witam

Próbuję aktywować płatności telefonem dla nowej karty Visa i za każdym razem mam info błąd aktywacji usługi. Apka przeinstalowana, wszystkie oświadczenia złożone, dane pamięci w telefonie wyczyszczone i już brak mi pomysłów. 

Pomocy!

Odpowiedz
0 Lajków
lookrecja82
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
12-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (3 427 wyświetleń)

Re: Visa zbliżeniowa w telefonie - błąd aktywacji usługi

@lookrecja82 Sprawdź, proszę czy Twoja karta jest aktywna i czy są na niej włączone płatności zbliżeniowe. Zrobisz to, wchodząc w nią w Moim ING (Moje finanse> Karty i płatności telefonem). Jeśli w obu przypadkach odpowiedź brzmi "tak" to niestety nie jestem w stanie Ci tutaj pomóc. Skontaktuj się z nami przez Czat w Moim ING lub zadzwoń na naszą całodobową infolinię (32 357 00 69).

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (3 357 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy