Aplikacja mobilna

Odpowiedz
Highlighted

Visa zbliżeniowa w telefonie - błąd aktywacji usługi

Witam

Próbuję aktywować płatności telefonem dla nowej karty Visa i za każdym razem mam info błąd aktywacji usługi. Apka przeinstalowana, wszystkie oświadczenia złożone, dane pamięci w telefonie wyczyszczone i już brak mi pomysłów. 

Pomocy!

Odpowiedz
0 Lajków
lookrecja82
Nowy w branży
Nowy w branży icon
5
0
12-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (1 724 wyświetleń)
Highlighted

Re: Visa zbliżeniowa w telefonie - błąd aktywacji usługi

@lookrecja82 Sprawdź, proszę czy Twoja karta jest aktywna i czy są na niej włączone płatności zbliżeniowe. Zrobisz to, wchodząc w nią w Moim ING (Moje finanse> Karty i płatności telefonem). Jeśli w obu przypadkach odpowiedź brzmi "tak" to niestety nie jestem w stanie Ci tutaj pomóc. Skontaktuj się z nami przez Czat w Moim ING lub zadzwoń na naszą całodobową infolinię (32 357 00 69).

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MirosławP
Moderator
Moderator icon
446
130
25-03-2016
Wiadomość 2 z 2 (1 654 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Doładowanie telefonu- polecenie zapłaty

W najbliższym czasie nie planujemy udostępnienia takiej funkcji. Możliwe, że pojawi się w przyszłości. Jeżeli coś się zmieni, to damy o tym znać naszym klientom. 

24-09-2020
Re: Re.: Aktywacja karty

Przez społeczność nie mamy żadnego dostępu do danych w naszych systemach. Tutaj nie mogę się odnieść do Twojego wpisu. Jeżeli jest to odnowiona karta (stara traci ważność), to aktywujesz ją w bankomac

...

24-09-2020
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Dziękuję za informację i liczę, że w niedługim czasie pojawią się możliwości płacenia zegarkami Samsung z systemem Tizen. Pozdrawiam.

23-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy