Odpowiedz

Ujednolicenie Aplikacji oraz innych uslug

[ Edytowane ]
Chciałbym zasugerować ujednolicenie aplikacji Moje ING z zagranicznymi aplikacjami ING, aby klienci mogli korzystać z tych samych funkcji i interfejsu bez względu na kraj. Chodzi mi dokladnie o aplikacje ING np. Tureckiego ING, Belgijskiego ING aby byla naprawde fajna i jeszcze prostsza wyglądowo

Dodatkowo, warto byłoby pomyśleć o odświeżeniu oferty kont – bardziej zróżnicowane pakiety, nowoczesne opcje oszczędzania czy ciekawe opcje walutowe np jakie sa w konkurencyjnych bankach Emotikon: Szczęśliwy

Na koniec, proponuję odświeżenie designu kart debetowych i kredytowych. Nowoczesny wygląd kart mógłby podkreślać innowacyjny charakter ING tzn. Blind notch, dane na rewersie karty oraz nowe pomaranczowe karty z lwem

Dodatkowo:
- Ciemne tło w aplikacji Emotikon: Szczęśliwy
- Wyższe limity Blik (czekamy czekamy! może za pare lat sie doczekamy)
Odpowiedz
0 Lajków
Seebson000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
2
15-02-2022
Wiadomość 1 z 1 (90 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Resetowanie aplikacji podczas autoryzacji SMS

Problem wciąż występuje w aplikacji ING. Ten problem nie dotyczy tylko wpisywania hasła z SMSa, ale on dotyczy przełączania między aplikacjami na androidzie.
Po przełączeniu na "Wiadomości SMS" i odczy...

23-09-2024
Zmiana istotna w trakcie trwającego kredytu hipotecznego

Dzień Dobry,

Jesteśmy w trakcie budowy domu i posiadamy kredyt hipoteczny w ING. Zastanawiamy się nad zmianą sposobu ogrzewania z pompy ciepła zawartej w projekcie na pellet. Jest to zmiana istotna wię

...

23-09-2024
Druga transza

Jak długo czeka się na uruchomienie drugiej transzy na prace remontowe po złożeniu dyspozycji przez moje ING?
Wiem, że standardowo mają 10 dni. Ale zastanawiam się nad realnym czasem uruchomienia.

23-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy