Odpowiedz

Problemy z aplikacją.

Witam,
Jeszcze kilka miesięcy temu aplikacja funkcjonowała super, teraz po każdych pracach serwisowych jest coraz gorzej. Po przelewie aplikacja się wiesza; przy wylogowywaniu zawiesza się; przebywanie w aplikacji powyżej 10minut skutkuje jej zawieszeniem lub crashem. Niezależnie od tego jaki system i smartfon. Zweryfikujcie problem niestabilnej pracy aplikacji, bo jest coraz gorzej. Pamięć podręczna oraz dane aplikacji wielokrotnie czyszczone, aplikacja kilkukrotnie reinstalowana na 4 różnych smartfonach.
Rozmawiałem ze znajomymi i mają ten sam problem. Dodam, że po wejściu przez przeglądarkę jest ok, problem tkwi w aplikacji.
Odpowiedz
0 Lajków
marek_th
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
05-07-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 731 wyświetleń)

Re: Problemy z aplikacją.

Zgłoś nam proszę problemy opisane wyżej na czacie po zalogowaniu do bankowości internetowej. Przekażemy ją do naszych techników, którzy sprawdzą tę sytuację. 

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 672 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My od 4.03 byliśmy w analizie. Wszystkie dokumenty były ok i zgodnie z harmonogramem 27.03 dostaliśmy wstępną decyzję. Zgłosiliśmy operat przez bank i podpisaliśmy umowę deweloperską. Operat był dość ...

21-04-2024
Re: Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Proszę wejść w zakładkę "Moje dane"-> Dane osobiste. A tam obok oświadczenia CRS i FATCA wybrać "Zmień" i zapisać zmiany. Po zapisaniu danych proszę spróbować założyć ponownie cel oszczędnościowy.

21-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Nie rozumiesz. Skoro na etapie logowania udowodniono, że ty to ty, to po co chcesz jeszcze dodatkowo autoryzować przelew? Ja nie korzystam z U2F, więc nie ma pewności czy ktoś nie obszedł zabezpieczeń

...

21-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy