Odpowiedz

POWIADOMIENIA

Po zrobieniu reinstalacji i ustawień telefonu /huawei p8/ nadal nie otrzymuję push - co jeszcze mam zrobić - zgody w telefonie full ??

Odpowiedz
0 Lajków
herodk
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-06-2020
Wiadomość 1 z 2 (3 251 wyświetleń)

Re: POWIADOMIENIA

Jeśli nie otrzymujesz powiadomień spróbuj proszę raz jeszcze ustawić je w swojej aplikacji. Po zalogowaniu wybierz proszę u góry, po prawej stronie, opcję ze swoimi danymi a następnie Ustawienia/Aplikacja mobilna/Powiadomienia na telefon (push). Powiadomienia wysyłamy jak masz dostęp do internetu w swoim telefonie.
Jeżeli nadal nie będziesz tych powiadomień otrzymywał, napisz do nas w tej sprawie przez Moje ING. 

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
563
125
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 204 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zamknięcie IKZE bez wpłat

Dzień dobry,
czy za zamknięcie IKZE przed upływem 12 miesięcy na które nie zostały dokonane żadne wpłaty zostanie pobrana prowizja za zwrot?

13-12-2025
Re: Powrót do starego wyglądu bankowości - AKTUALNA TO STRZAŁ W KOLANO!

Dziękujemy za opinię. Przekazałem ją do zespołu odpowiedzialnego za naszą bankowość.

12-12-2025
Re: Powrót do starego wyglądu bankowości - AKTUALNA TO STRZAŁ W KOLANO!

Witam,

Proszę o powiększenie pola tekstowego "Tytuł" oraz "Nazwa i adres odbiorcy", tak jak to było w starej wersji, a najlepiej umożliwienie opcji powrotu do starego interfejsu. Ten jest nieintuicyjny

...

12-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy