Odpowiedz

Nigdy gdy potrzeba NIE dziala

Masakra, ta aplikacja mobilna chyba jest stworzona dla dziadków, statycznie klikających w telefon w domu. A gdy się 'pali' przy kasie sklepowej... jest jak w opisie załącznika Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
ManiekZ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-10-2021
Wiadomość 1 z 3 (2 593 wyświetleń)

Nigdy gdy potrzeba, NIE dziala!!

Masakra, ta aplikacja mobilna chyba jest stworzona dla dziadków, statycznie klikających w telefon w domu. A gdy się 'pali' przy kasie sklepowej... jest jak w opisie załącznika Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
ManiekZ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-10-2021
Wiadomość 2 z 3 (2 553 wyświetleń)

Re: Nigdy gdy potrzeba NIE dziala

Jeśli Twoja aplikacja nie działa prawidłowo może być to spowodowane słabą jakością połączenia z Internetem lub przepełnioną pamięcią podręczną Twojego urządzenia.

Warto co jakiś czas wyczyścić pamięć podręczną urządzenia i wyłączyć go na około minutę po czym uruchomić ponownie - takie działanie restartuję urządzenie i odblokowuję pamięć podręczną do sprawnej obsługi aplikacji.

Jeśli mimo naszych sugestii nie będzie poprawy w działaniu Twojej aplikacji, sprawdź proszę czy internet w Twoim urządzeniu działa prawidłowo, a jeśli będziesz miał wątpliwości skontaktuj się ze swoim operatorem GSM.

 

Gdyby to nie pomogło, zadzwoń proszę na naszą infolinię lub napisz do nas przez opcję Czat po zalogowaniu się do bankowości Moje ING. Gdy potwierdzimy Twoją tożsamość wyślemy zgłoszenie do działu technicznego w celu wyjaśnienia tej sytuacji.

 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 514 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy