Odpowiedz

Nigdy gdy potrzeba NIE dziala

Masakra, ta aplikacja mobilna chyba jest stworzona dla dziadków, statycznie klikających w telefon w domu. A gdy się 'pali' przy kasie sklepowej... jest jak w opisie załącznika Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
ManiekZ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-10-2021
Wiadomość 1 z 3 (844 wyświetleń)

Nigdy gdy potrzeba, NIE dziala!!

Masakra, ta aplikacja mobilna chyba jest stworzona dla dziadków, statycznie klikających w telefon w domu. A gdy się 'pali' przy kasie sklepowej... jest jak w opisie załącznika Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
ManiekZ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-10-2021
Wiadomość 2 z 3 (806 wyświetleń)

Re: Nigdy gdy potrzeba NIE dziala

Jeśli Twoja aplikacja nie działa prawidłowo może być to spowodowane słabą jakością połączenia z Internetem lub przepełnioną pamięcią podręczną Twojego urządzenia.

Warto co jakiś czas wyczyścić pamięć podręczną urządzenia i wyłączyć go na około minutę po czym uruchomić ponownie - takie działanie restartuję urządzenie i odblokowuję pamięć podręczną do sprawnej obsługi aplikacji.

Jeśli mimo naszych sugestii nie będzie poprawy w działaniu Twojej aplikacji, sprawdź proszę czy internet w Twoim urządzeniu działa prawidłowo, a jeśli będziesz miał wątpliwości skontaktuj się ze swoim operatorem GSM.

Gdyby to nie pomogło, zadzwoń proszę na naszą infolinię lub napisz do nas przez opcję Czat po zalogowaniu się do bankowości Moje ING. Gdy potwierdzimy Twoją tożsamość wyślemy zgłoszenie do działu technicznego w celu wyjaśnienia tej sytuacji.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Moderator
Moderator icon
81
15
14-12-2020
Wiadomość 3 z 3 (767 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: ile mogą wyniesc mnie maksymalnie raty za kredyt hipoteczny

No i wlasnie tu jest troche niescislosci...

Np jak bralem kredyt 01.07.2020 gdzie stopa ref byla 0.1% przez co oprocentowanie maksymalne 7.2 %.

Wezmy teraz sytuacje hipotetyczne gdy RPP podnosi w tym

...

27-01-2022
Re: Wkład własny do kredytu hipotecznego

Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą kredytuEmotikon: Szczęśliwy W przypadku zakupu nieruchomości wymagamy wkładu własnego pieniężnego, wkładem własnym nie może być inna nieruchomość. Jeśli planujesz budowę domu - mo

...

27-01-2022
Re: Obniżone oprocentowanie

Nie jesteśmy w stanie sprawdzić tej informacji tutaj. Proszę, skontaktuj się z naszymi specjalistami hipotecznymi (na czacie w Moje ING lub telefonicznie - 32 357 00 57) i sprawdzimy to dla Ciebie. Za

...

27-01-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy