31-05-2021 11:54
Witam
Nie działa płatność na Xiaomi Redmi Note 8 PRO. Wyczyściłem dane aplikacji, odinstalowałem ją, usunąłem telefon z zaufanych przez przeglądarkę. Zainstalowałem i skonfigurowałem na nowo i nadal nie działa.
01-06-2021 11:26
Sytuacja wymaga sprawdzenia w naszym systemie, a tutaj nie mamy do niego dostępu. Prosimy, żebyś do nas napisał na czacie po zalogowaniu się do swojej bankowości. Możesz też w tej sprawie do nas zadzwonić na całodobową infolinię (32 357 00 69). Przyjmiemy odpowiednie zgłoszenie.
Chciałbym napisać, że integracja s KSeF NIE JEST substytutem wycofanych paczek przelewów. Integracja pomaga co najwyżej z fakturami kosztowymi, ale nadal trzeba się męczyć ręcznie z wypłatami, przelew
... 14-04-2026Czy to w ogóle działa po kliknięciu w "Aktualizuj listę". Kilkukrotnie chciałem opłacić fakturę zaraz po jej otrzymaniu, ale odświeżanie listy jej nie ściąga. Działa to z ogromnym opóźnieniem. Mam wra
... 14-04-2026Witajcie, co powinno znajdować się w poszczególnych etapach kosztorysu ing? Dlaczego ten kosztorys jest tak bardzo ogólny?
14-04-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |