Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay problem nie występuje - nic dziwnego.

W ustawieniach nowszych Androidów (na pewno 12+, może niższych) można włączyć opcję używania domyślnie wybranej aplikacji do płatności zbliżeniowych, chyba że otwarta jest inna. Jest to bardzo wygodne. Jako domyślną mam ustawione IKO, z którego najczęściej płacę, lecz gdy chcę zapłacić inną aplikacją to po prostu ją odpalam, i nawet bez logowania mogę dokonać wygodnej transakcji.

Ale nie w Moje ING. ING wymaga zmiany domyślnej aplikacji na ichniejszą, czego po prostu nie zrobię gdyż jestem uparty. Nie będę zmieniał za każdym razem apki gdy chcę zapłacić zbliżeniowo telefonem, nie będę też wchodził każdorazowo w IKO gdyż nie, znając mnie prędzej przestanę używać ING, które raczej lubię (tylko czemu tyle rzeczy utrudnia).

Czemu to wymaganie w ogóle istnieje gdy w aplikacjach innych banków go nie ma? Proszę nie odpowiadać, proszę za to o usunięcie problemu. Dziękuję
Odpowiedz
0 Lajków
UX
UX
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-04-2024
Wiadomość 1 z 2 (480 wyświetleń)

Re: Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Aktualnie w przypadku Moje ING wymagane jest, aby ustawić aplikację jako domyślną do płatności. Możesz natomiast dodać kartę do portfela Google i tu ustawić ją jako domyślą. Wtedy będziesz mógł skorzystać z funkcjonalności Google. Dodatkowo w Google Wallet jest nowa funkcja skrótów, która ułatwia użytkownikom dostęp do najczęściej używanych kart i usług bezpośrednio z ekranu głównego aplikacji.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
63
9
19-05-2022
Wiadomość 2 z 2 (411 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wniosek o Wakacje kredytowe

Ustawa o tzw. "wakacjach kredytowych" nie została jeszcze podpisana przez prezydenta. 

05-05-2024
Re: Revolut

Tutaj nie będziemy w stanie sprawdzić powodu odrzucenia wniosku. Prosimy w tej sprawie o kontakt z doradcą, u którego go składałeś.

05-05-2024
Wniosek o Wakacje kredytowe

Witam,

 

Niedawno krążyła informacja mówiąca o tym, że od 1 maja będzie można składać wnioski o wakacje kredytowe. Czy można już to robić, bo nie mogę znaleźć żadnej tego typu zakładki w aplikacji mobil

...

05-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy