Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Mastercard w telefonie - telefony Intel (Asus, ZTE, Lenowo) nie są wspierane

wg. BOKu ING - HCE nie jest wspierane na procesorach Intela pod Androidem - wszyscy posiadacze np. Asusów Zenfone mogą zapomnieć o usłudze Mastercard w telefonie.

Na specjalną nagrodę "Device Compatibility Award" zasługuje androidowe Moje ING mobile w wersji 2.1.0 które na Intelach w ogóle nie działało - aplikacja zatrzymywała się z błedem po uruchomieniu - poprawiono to w wersji 2.1.1

Dobrze, że webowe ING współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami (o ile w ogóle działa, a nie znów ma lagi lub leży) - powinniśmy się ciszyć, bo to mogło przecież działać np. tylko pod Firefoxem.

Pozdrawiam projektantów oprogramowania z ING - powinniście jeździć na więcej szkoleń Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
ArekK
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
45
19
11-04-2017
Wiadomość 1 z 1 (3 162 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Pożyczka z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców

Dzień dobry.
Chcę złożyć wniosek o pożyczkę z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców. Spełniam wyłącznie przesłankę nie przekroczenia progu 1200 zł dochodu w gospodarstwie domowym, mam przy tym ubezpieczenie...

16-05-2022
Re.: Odsetki w górę - kapitał w dół

Tak wygląda mechanizm stałych rat kapitałowo-odsetkowych przy wzroście oprocentowania - wyższa kwota odsetek kompensuje się z wyższą kwotą kapitału w późniejszym okresie. Trzeba było wybrać kredyt z r

...

16-05-2022
Fundusz wsparcia kredytowego

Dzień dobry,

Posiadam kredyt hipoteczny (na jedno i jedyne mieszkanie, którego jestem właścicielem), mieszkanie zakupione przed wejściem w związek małżeński i tylko ja jestem osobą obciążoną kredytem

...

16-05-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy