Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Mastercard w telefonie - telefony Intel (Asus, ZTE, Lenowo) nie są wspierane

wg. BOKu ING - HCE nie jest wspierane na procesorach Intela pod Androidem - wszyscy posiadacze np. Asusów Zenfone mogą zapomnieć o usłudze Mastercard w telefonie.

Na specjalną nagrodę "Device Compatibility Award" zasługuje androidowe Moje ING mobile w wersji 2.1.0 które na Intelach w ogóle nie działało - aplikacja zatrzymywała się z błedem po uruchomieniu - poprawiono to w wersji 2.1.1

Dobrze, że webowe ING współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami (o ile w ogóle działa, a nie znów ma lagi lub leży) - powinniśmy się ciszyć, bo to mogło przecież działać np. tylko pod Firefoxem.

Pozdrawiam projektantów oprogramowania z ING - powinniście jeździć na więcej szkoleń Emotikon: Szczęśliwy

 

Odpowiedz
0 Lajków
ArekK
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
24
11-04-2017
Wiadomość 1 z 1 (3 839 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy