Odpowiedz

Klucze U2F, potwierdzenie na iOS

Po aktualizacji do iOS 17 jest problem z potwierdzeniem kluczami U2F. Dzisiejsza aktualizacja zawierała jakieś poprawki dla modułu NFC. Myślałem, że problem zostanie rozwiązany, ale dalej jest problem. Kiedy to rozwiązane zostanie? Mam jeszcze pytanie, kiedy zostanie wprowadzona możliwość potwierdzania autentyczności kluczami za pomocą portu USBC lub Lightning?
Odpowiedz
0 Lajków
lleymann
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-10-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 002 wyświetleń)

Re: Klucze U2F, potwierdzenie na iOS

Wersja z poprawkami, o które pytasz, przewidziana jest na koniec listopada. Prosimy o cierpliwość 😉

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
99
16
03-03-2023
Wiadomość 2 z 2 (965 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
powiadomienia na iPhonie

Czy jest możliwość wyłączenia powiadomień na iPhonie, ale wybiórczo? No przecież szla'q człowieka może trafić 3-4 razy dziennie kretyńskie reklamy i bezpieczeństwo i inne podobne. 

Potrzebuje tylko pow

...

17-07-2024
Wpłatomat nie wydał pieniędzy mimo błędu transakcji

Witam, dziś dokonywałam wpłaty we wpłatomacie ING. Wpisałam BLIK, włożyłam pieniądze i pojawił się komunikat o błędzie "błąd przetwarzania transakcji". Pieniądze nie wróciły, bo nie otworzyło się to m

...

17-07-2024
Re.: Historia Transakcji - Ukrycie informacji

Saldo konta możesz ukryć w Moim ING w zakładce Ustawienia - Widok - Strona główna.
W tym miejscu możesz zaznaczyć, czy chcesz mieć widoczne informacje na głównej stronie, ile masz pieniędzy.

W historii...

17-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy