16-12-2023 17:53
Z żoną mamy oboje konto w ING. Czy jest możliwość założenia w ramach jednej aplikacji dwóch kont tak byśmy mogli wspólnie korzystać z aplikacji na tablecie?
17-12-2023 16:01
Loginy wydajemy indywidualnie dla każdego użytkownika. Jeśli posiadacie z żoną osobne loginy, to kolejnego (osobnego) loginu nie założymy dla osobnego konta.
Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te
... 12-06-2026Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona
... 12-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |