Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Jak odzyskać aplikację ing mobile na tym telefonie wyskakuje mi info ze daną wersją nie jest zgodna

Jak odzyskać aplikację ing mobile na tym telefonie wyskakuje mi info ze daną wersja nie jes zgodna z tym urządzeniem
Odpowiedz
0 Lajków
Seba123
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-02-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 741 wyświetleń)

Re: Jak odzyskać aplikację ing mobile na tym telefonie wyskakuje mi info ze daną wersją nie jest ...

Sprawdź proszę, jaki system operacyjny jest na Twoim telefonie.

Aby zainstalować aplikację mobilną i by działała ona prawidłowo, musisz mieć telefon z systemem: 
- Android (od wersji 7.0);
- iOS (od wersji 11.4).

 

Aktualna wersja aplikacji jest dostępna w autoryzowanych sklepach Play i AppStore. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
532
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 703 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy