20-11-2021 20:42
Dziękuję za to że bez ostrzeżenia polepszyliście mobilną appkę i straciłem możliwość korzystania z niej na moim smartfonie. O tym że w nocy z niedzieli na poniedziałek przez 2 godziny system może nie działać ostrzegacie kilka razy ale o tym że smartfony z androidem poniżej 7 stracą możliwość obsługi to "ani słychu ani dychu". Trzeba przetrzepać internet żeby w sklep.google w opiniach NEGATYWNYCH był wpis: "Przykro mi, lecz system operacyjny, który posiadasz aktualnie w swoim telefonie nie pozwala na obsługę naszej aplikacji. Minimalne wymagania systemu operacyjnego androida to wersja 7.0.". To jest wprost żenujące traktowanie klienta. Na co mi teraz konto w ING kiedy nie mogę z niego na smartfonie korzystać. Czas pomyśleć o przeniesieniu konta gdzie indziej.
Jarek
21-11-2021 20:48
Od pewnego czasu minimalnymi wymogami do poprawnego działania naszej aplikacji jest Android w wersji minimum 7.0. Informujemy o tym, na przykład, tutaj: https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/centrum-pomocy/aplikacja-mobilna-pytania-i-odp.... Rozumiem, że ta sytuacja może nie być komfortowa, ale jest to podyktowane kwestiami bezpieczeństwa. Jeżeli nie masz Androida w tej wersji lub nowszego, to możesz logować się na telefonie do Mojego ING poprzez przeglądarkę mobilną. Mam nadzieję, że pozostaniesz dalej z nami
04-12-2021 05:53
Opcjonalnie w zależności od modelu telefonu, odblokowanie bootloadera, wgranie Custom ROM z nowszą wersją androida do swojego urządzenia + Magisk, i dalej można korzystać z aplikacji.
Dzień dobry,
czy za zamknięcie IKZE przed upływem 12 miesięcy na które nie zostały dokonane żadne wpłaty zostanie pobrana prowizja za zwrot?
Dziękujemy za opinię. Przekazałem ją do zespołu odpowiedzialnego za naszą bankowość.
12-12-2025Witam,
Proszę o powiększenie pola tekstowego "Tytuł" oraz "Nazwa i adres odbiorcy", tak jak to było w starej wersji, a najlepiej umożliwienie opcji powrotu do starego interfejsu. Ten jest nieintuicyjny
... 12-12-2025| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 22 | |
| 17 | |
| 12 | |
| 8 | |
| 8 |