Odpowiedz

Dostęp do zapisanych Paragonów

Dzień dobry,

 

Aplikacja ING Mobile pozwala zapisać paragony.
Nie ma natomiast dostępu do nich.

Będę wdzięczny za pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
shadow33pl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-11-2018
Wiadomość 1 z 3 (8 281 wyświetleń)

Re: Dostęp do zapisanych Paragonów

Po zapisaniu paragonów w aplikacji, automatycznie trafią do swojego folderu w Moich dokumentach. Dzięki temu możesz mieć do nich dostęp po zalogowaniu się z dowolnego urządzenia.
Po zalogowaniu do Moje ING sprawdź proszę zakładkę Usługi i narzędzia/Usługi dodatkowe/Moje dokumenty. Po wejściu, znajdziesz tam zakładkę „Paragony”.

Tam powinieneś odszukać zapisany paragon.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (8 227 wyświetleń)

Re: Dostęp do zapisanych Paragonów

Dość mocno "zakopana" opcja dostępu bo nich. Z punktu widzenia UX, średnio. No ale grunt że jest. Dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
0 Lajków
shadow33pl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-11-2018
Wiadomość 3 z 3 (8 114 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy