Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Witam. Niedawno zainstalowałem aplikację "Moje ING mobile" aby móc korzystać z konta maklerskiego. Przez jakiś czas działało dobrze, jednak od dwóch dni nie mogę przejść do modułu makler. Po kliknięciu "Przejdź do maklera" wylogowuje mnie z banku i nic więcej się nie dzieje. Reinstalacja nic nie zmienia. Jaka może być przyczyna tego problemu? Dodam, że telefon to Lumia 950 z Win 10, która zastąpiła Lumię 920 właśnie dlatego, że nie mogłem tam zainstalować nowej aplikacji.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Ryszard
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-03-2017
Wiadomość 101 z 159 (8 717 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

[ Edytowane ]

Pracujemy nad rozwiązaniem problemu, który dotyczy aplikacji maklerskiej. Prosimy zalogować się do modułu Makler w pełnej wersji bankowości internetowej.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 102 z 159 (8 714 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Dziękuję za odpowiedź. Oczywiście z konieczności loguję się przez przeglądarkę, jednak logowanie przez aplikację jest prostsze i szybsze, dlatego właśnie ją instalujemy oczekując prawidłowego działania.
Odpowiedz
0 Lajków
Ryszard
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-03-2017
Wiadomość 103 z 159 (8 700 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Witam

Kiedy ukaże się nowa wersja 2.1?

Odpowiedz
0 Lajków
tomik1968
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
23
4
27-03-2017
Wiadomość 104 z 159 (8 366 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Nie mamy potwierdzonej daty udostępnienia wersji 2.1 dla systemu Windows 10 Mobile. @tomik1968 Odpowiadając na Twoje pytanie z innego wątka: nie możemy jeszcze przekazać daty, kiedy udostępnimy funkcję szybkiego przelewu przed zalogowaniem w aplikacji na ten system. 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 105 z 159 (8 306 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Dziękuję za informację.

Odpowiedz
0 Lajków
tomik1968
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
23
4
27-03-2017
Wiadomość 106 z 159 (8 303 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

A ja z pytaniem co z płatnościami zbliżeniowymi w telefonie i powiadomieniami push na windows phone 10?

Odpowiedz
0 Lajków
lookrecja82
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
12-05-2017
Wiadomość 107 z 159 (7 255 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Nie planujemy płatności telefonem (HCE) dla Windows Phone 10.

Powiadomienia PUSH będą uruchomione, ale nie znamy jeszcze dokładnego terminu.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 108 z 159 (7 151 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

W wersji 2.0.2 zauważyłem że na ekranie startowym, przed zalogowaniem po wejściu do "Kontakt i mapy" nie można przewinąć ekranu w dół.

Występił też duży problem z Blikiem. Chciałem zapłacić w internecie i po wskazaniu palcem pola do wpisania PIN żeby zatwierdzić transakcję nie chce wysuwać się klawiatura (Microsoft Lumia 650). Odinstalowałem i zainstalowałem aplikację ponownie i problem przewijania nadal występuje, nie sprawdziłem jeszcze Blika.

Czy ktoś już zgłaszał ten problem, bo nie sądzę że to problem z telefonem bo w innych opcjach w tej aplikacji a także w innych klawiatura zawsze się wysuwa?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
tomik1968
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
23
4
27-03-2017
Wiadomość 109 z 159 (7 072 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Dalej nie działa, zgłosiłem to na infolinii. Sprawdziłem na innym telefonie (też Lumia 650) - jest tak samo. Zarówno na skrócie Blik na ekranie przed logowaniem jak i po zalogowaniu, po wpisaniu kodu w bankomacie nie można zatwierdzić PINem transakcji blik ponieważ nie wysuwa się klawiatura ekranowa, a dokładnie po dotknięciu palcem pola do wpisania PIN klawiatura na chwilę się pokazuje i zsuwa się po sekundzie na dół, po ponownym dotknięciu już się nie wysuwa, po dwukrotnym dotknięciu znów się na chwilę wysuwa i znika, po upłynięciu czasu ważności kodu wysuwa się prawidłowo i można już wpisać PIN ale już nie ma po co. Dokładnie tak samo zachowuje się na drugim telefonie. W innych przypadkach i innych aplikacjach klawiatura działa prawidłowo. Odinstalowanie i ponowna instalacja nie powoduje żadnej zmiany. Przy wersji 2.0.1 wszystko było w porządku. Proszę o jak najszybszą naprawę tego błędu, nie mogę wypłacać środków z konta - zamknąłem kartę.

Odpowiedz
0 Lajków
tomik1968
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
23
4
27-03-2017
Wiadomość 110 z 159 (7 042 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy