Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Automatyczne uzupelnenie kodu z SMS w aplikacji ING

Często w momencie kiedy w aplikacji ING generuję kod BLIK to aplikacja prosi wpisać kod autoryzacyjny dostarczony SMS-em z banku. Czy istnieje możliwość żeby aplikacja ING sama odczytała treść SMS-a z banku i wpisała kod autoryzacyjny? Wielu innych aplikacji mobilnych mogą to robić. Dlaczego aplikacja Moje ING jeszcze nie posiada takiej opcji ułatwiającej życie klientów?

Odpowiedz
0 Lajków
ruslanabdulla
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
20-10-2017
Wiadomość 1 z 2 (2 700 wyświetleń)

Re: Automatyczne uzupelnenie kodu z SMS w aplikacji ING

Nie planujemy zmian w tym zakresie. Jest to kwestia bezpieczeństwa. Automatyczne kopiowanie sprawia, że klienci nie zapoznają się z faktyczną treścią wiadomości SMS, nie sprawdzają, czego dotyczy dyspozycja i przez to są zdecydowanie bardziej narażeni na oszustwa. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1070
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 446 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy