10-04-2023 20:56
Często w momencie kiedy w aplikacji ING generuję kod BLIK to aplikacja prosi wpisać kod autoryzacyjny dostarczony SMS-em z banku. Czy istnieje możliwość żeby aplikacja ING sama odczytała treść SMS-a z banku i wpisała kod autoryzacyjny? Wielu innych aplikacji mobilnych mogą to robić. Dlaczego aplikacja Moje ING jeszcze nie posiada takiej opcji ułatwiającej życie klientów?
21-04-2023 08:49
Nie planujemy zmian w tym zakresie. Jest to kwestia bezpieczeństwa. Automatyczne kopiowanie sprawia, że klienci nie zapoznają się z faktyczną treścią wiadomości SMS, nie sprawdzają, czego dotyczy dyspozycja i przez to są zdecydowanie bardziej narażeni na oszustwa.
Opisana przez Ciebie sytuacja nie jest błędem. Do Profilu zaufanego przesyłane jest zawsze tylko pierwsze imię i w ten sposób możesz poprawnie potwierdzić swoją tożsamość.
19-04-2025Użytkownik | Liczba Lajków |
---|---|
22 | |
17 | |
12 | |
8 | |
8 |