Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

W ogólnym wzburzeniu, przedmówcy może nie są świadomi lub zapomnieli, że partnerów biznesowych obowiązuje NDA, co może oznaczać, iż nie można nic ogłosić dopóki obie strony nie domkną interesu. 

 

Na szybko google podpowiada że Apple Pay jest dostępne w australijskim ING, czyli na pewno to nie jest globalne "nie". Ktoś wie jak jest np. w Holandii?

 

PS. Też liczyłem na jakieś bardziej informacyjny komunikat.

 

Pozdrawiam, 

Szymon

Odpowiedz
0 Lajków
emmett_brown
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-06-2018
Wiadomość 111 z 573 (6 900 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Zadzwoniłem z ciekawości na infolinie ING i oczywiście o terminie wprowadzęnia usługi można pomarzyć ale Pani poinformowała ze w związku z duża ilością zapytań w dniu dziejszyn w tej sprawie Bank zainteresował się sprawa ..... ale moim zdaniem długo poczekamy za decyzja niestety
Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 112 z 573 (6 858 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

"Zadzwoniłem z ciekawości na infolinie ING i oczywiście o terminie wprowadzęnia usługi można pomarzyć ale Pani poinformowała ze w związku z duża ilością zapytań w dniu dziejszyn w tej sprawie Bank zainteresował się sprawa ..... ale moim zdaniem długo poczekamy za decyzja niestety"

Oj to rychło wczas się zainteresował jak klienci odchodzą
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 113 z 573 (6 851 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]
 
Odpowiedz
0 Lajków
joker512
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-06-2018
Wiadomość 114 z 573 (6 728 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Przecież ING zawsze jest z tyłu z nowinkami 

Odpowiedz
0 Lajków
drail
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
19-06-2018
Wiadomość 115 z 573 (6 682 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Tłumaczenie, że można płacic Blikiem robi się nudne, jak wspomniano nie wszędzie jest to możliwe. Teraz ING odczuje liczbę zamkniętych kont 😉
Odpowiedz
0 Lajków
Sajmon150401
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
17-06-2018
Wiadomość 116 z 573 (6 602 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

I to kont ludzi pracujących na południu Polski a więc duża ilość ludności i dobre zarobki.

Czy Bank wdroży Apple Pay: odpowiem za bank: ANALIZUJEMY TO.

Odpowiedz
0 Lajków
Krzysiek2
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
19-06-2018
Wiadomość 117 z 573 (6 574 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Spojrzałem na FB na profil ING.

Ale się ludzie wkurzyli. Mocno cisną bank w sprawie Apple Pay.  I się wcale nie dziwię.

A odpowiadanie klientom,  ze mają korzystać z Blika albo z innych alternatyw to trochę śmieszne jest ze strony ING.

Przypominam - moduł NFC w IOS jest zablokowany i nie ma tymi telefonami jak płacić poza właśnie Apple Pay. To nie Android.  Tym bardziej czuje się dyskryminowany w tym banku, bo ludzie mający Android (którego miałem wiele lat i nie chce widzieć na oczy) mają wszystkie nowinki i sposoby płatności a nam użytkownikom Apple pozostaje BLIK.

Osobiście uważam, ze to duża wtopa ING Bank. Jak tak można było to zlekceważyć? Millenium również poleciał po bandzie.

Czekam jeszcze na odpowiedź ING oficjalną w tej sprawie i liczę, że najpóźniej uruchomią to z PKO BP we wrześniu. Jeśli nie - zmieniam bank. Nic mnie tu nie trzyma. Okres "karencji" w moim kredycie hipotecznym minął i wystarczy, że będę przelewał tylko środki na ratę. A alternatywę mam - BZWBK, mBank (ten drugi chyba najbardziej i to będzie powrót po 4 latach)

 

Pozdrawiam.

 

PS ING macie co myśleć.  BZWBK, Alior, MBank - największa wasza konkurencja to posiada od pierwszego dnia. A Wy się jeszcze zastanawiacie??

viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 118 z 573 (6 248 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Szanowne ING

W związku z uruchomieniem Apple Pay w Polsce i obecnością tej usługi w waszym banku w innych krajach domagam się wprowadzenia jej także w Polsce. Jako użytkownik urządzeń Apple wraz z cała swoją rodziną rozważam zmianę banku właśnie z powodu braku tejże usługi. Nie zrekompensuje tego żaden blik. Jeśli bank szanuje swoich klientów to podejdzie do tematu na poważnie. Na początek publikując informację konkretną. Termin wprowadzenia lub całkowity brak tej usługi.
pawelratajczak
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
17-06-2018
Wiadomość 119 z 573 (6 126 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Bank miał wystarczająca ilość czasu do przygotowania się z niewiadomych powodów tego nie zrobił i nic go w tym momencie nie tlulmaczy.....
Podpisuje się w sprawie rzadania uruchomienia usługi w Polsce, a co najmniej oficjalnego stanowiska Banku w tej sprawie.
Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 120 z 573 (6 097 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Dzień dobry mam pytanie, otóż w czerwcu kończy mi się ważność dowodu osobistego.

W zeszły piątek złożyłem wniosek o wydanie nowego i zapewne potrwa to 30dni.

Czy w tym czasie mogę założyć konto OKO BONU

...

28-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy