Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

„Najnowsze doniesienia mówią o tym, że prawdopodobnie na początku marca lub pod koniec lutego tego roku płatności mobilne od Apple zadebiutują w Czechach oraz na Słowacji.” - ING będziecie szybsi????
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 511 z 573 (9 534 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Biorąc pod uwagę, że zabierają się do tego jak kot do jeża to raczej wątpię ale może Nas pozytywnie zaskoczą Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 512 z 573 (9 528 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

https://onetech.pl/start-apple-pay-w-ing-banku-slaskim-juz-na-dniach/ ..... WOW czyżby jednak? Szanowni moderatorzy proszę o komentarz.
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 513 z 573 (9 502 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Witajcie ! Oby ta wiadomosc się potwierdziła !!!!
Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 514 z 573 (9 493 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

A ja sądzę, ze będzie to 14 marca, kiedy to w życie wejdzie nowy regulamin, o czym możemy przeczytać w wiadomościach w naszych skrzynkach bankowych.
Ale chcę się mylić i niech nastanie to szybciej Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Sebian
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-01-2019
Wiadomość 515 z 573 (9 358 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Jakby to powiedziała slynna Janice z serialu „Przyjaciele”:

OH. MY. GOD!
Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 516 z 573 (9 342 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Najwcześniej Apple Pay może wejść 22 Stycznia napewno nie jutro bo już by to ogłosili ING nie zrobi wejścia Apple Pay bez słowa, mają być dziś prace serwisowe z bankowością internetową może i kombinują z Apple Pay  i np. jutro to ogłoszą ale to są tylko i wyłącznie spekulacje już odcinam swoje zdanie od Apple Pay w ING bo bank potraktował nas Klientów jak zbędny i nie ważny element banku a to na nas zarabiają i dzięki nam istnieją, osobiście jeszcze pół roku ING ma by poprawić swój wizerunek w moich oczach bo za 6 miesięcy spłacam ostatnią ratę kredytu i jak sie nic nie zmieni w ING to ja zmieniam bank bo w dzisiejszych czasach jest bardzo duża rywalizacja banków o klienta tylko czemu ING nie walczy by zdobyć nowych a co ważniejsze zachować obecnych klientów ???  a co do 14 marca to na 100 %  nie ma szans bo Apple Pay wchodzi zawsze we Wtorki Emotikon: Szczęśliwy


Na koniec dodam jeszcze ze cała wypowiedz jest tylko i wyłącznie moim zdaniem i odczuciem w kwestii ING Bank Śląski oraz Apple Pay 😉

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 517 z 573 (9 203 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Coś się zaczęło dziać. Pojawia się już regulamin. W aplikacji mobilnej trzeba dodać zgodę na przekazywanie informacji Apple. Wciąż nie mogę jednak dodać karty (mam Vise). Być może usługa jeszcze nie dostała zielonego światła na serwerach, a może są przeciążone. Moja karta raczej się kwalifikuje. Tak czy inaczej start już chyba dzisiaj 😉
Odpowiedz
0 Lajków
revil
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
20-06-2018
Wiadomość 518 z 573 (8 964 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

No i cos mamy ;-)

Niestety nie udało mi się dodać karty ale był regulamin, był sms od ING w sprawie ApplePay i był wymóg dodania zgody w apce ING do AP.
Raffik
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
13
21-06-2018
Wiadomość 519 z 573 (8 963 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Ale to już i tak duży sukces! Może rzeczywiście ta usługa pojawi się na dniach.
Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 520 z 573 (8 933 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy