Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Witam, z tego co widzę to ING zrobiło się najbardziej daremnym bankiem ze wszystkich pod względem innowacji, nowości jak i usług bankowych. Bank nie potrafi wprowadzić Apple Pay czy też „zeskanuj i zapłać QR kod”. Non stop w odpowiedzi słyszymy: „Przyglądamy się...”. Co do AP: jeśli ING nie wprowadzi Apple Pay z początkiem stycznia 2019, to nastąpi to dopiero na przełomie marca/kwietnia 2019r, ponieważ Apple dodaje nowe banki tylko co kwartał!!. Najśmieszniejszy będzie fakt jak Bank Millenium cze Revolut wprowadzą szybciej AP od ING.
Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
6
12-06-2017
Wiadomość 471 z 573 (13 389 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

 Pozostaje jedynie pożyczyć Nam Klientom  Wszystkiego Najlepszego na Święta oraz Szczęśliwego Nowego  Roku oraz  Wszystkim Pracownikom Baku a w szczególności Analityką Banku oraz Moderatorom tego forum !!! Życzę większej życzliwości dla Nas Wszystkich jako Klientów i zrozumienia Naszej irytacji względem Banku w niektórych sprawach, bo tak naprawdę pracujecie dzięki nam Klientom którzy wybrali Bank ING.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 472 z 573 (13 369 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]
Na prawdę liczylem ze ApplePay pojawi sie w grudniu... ;-(
Do tego moja calkiem swieża karta (Visa Debit) wygląda jakby ktoś ją zjadł i zwymiotował. Wstydzę się nią płacić. Folia złazi z każdej strony. Trzymam ją tylko w portfelu i to całkiem dobrej jakości. Mam starsze karty City i Inteligo i one wygladaja na całkiem nowe. Dodam że z bankomatu korzystam tylko używając BLIKa!!!
ING co z Tobą?!
Odpowiedz
0 Lajków
Raffik
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
13
21-06-2018
Wiadomość 473 z 573 (12 711 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że w końcu ING udostępni usługę w styczniu. Nam klientom zo***ją jedynie spekulacje skoro nie potrafimy otrzymać jakiejkolwiek odpowiedzi na nasze pytania.
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 474 z 573 (12 685 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Nie liczę na styczeń stawiam raczej na marzec niestety ..... gdyby styczeń wchodził w grę coś już by się o ty mówiło.....
Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 475 z 573 (12 678 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Myśle, nawet na trzy dni przed wprowadzeniem Apple Pay nie puszczą pary...😷
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 476 z 573 (12 653 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Będzie w 2019 roku i tego się trzymajmy, a czy będzie to styczeń, marzec czy grudzień to i tak trzeba czekać. ING nie chce nowych klientów i bazuje na starych, którzy nie mogą odejść. Przykre to ale co zrobimy? Ci którzy mogli odejść, odeszli. Ci którzy nie chcieli i żyją nadzieją zostali. Najbardziej współczuję tym, którzy chcieliby a nie mogą.
Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 477 z 573 (12 611 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

A ja dalej tak łudzę się, że okolice trzech króli... a skoro AP zazwyczaj "debiutuje" we wtorki to 8.01 najbliżej tego co "obstawiałem" 

Jednak od czasu gdy ogłosili "wkrótce" czyli 1 października i wcześniej ciągle analizują, ciągle nie mogą / nie chcą to nawet jak już wprowadzą to klienci i tak swoje myślą.

A inni pomarańczowi (orange) już nawet esim wprowadził - idzie za ciosem przed konkurencją. A tu nasi pomarańczowi - ile za konkurencją

 

Do Siego Roku wszystkim rozmówcom

---
Lemur
Odpowiedz
0 Lajków
LEMUR
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
16
20-06-2018
Wiadomość 478 z 573 (12 594 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Zgadzam się w stu procentach. Tylko szkoda Nas klientów.
Wszystkim oczekującym i mającym nadzieję... Do Siego Roku, wszak nadzieja umiera ostatnia.
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 479 z 573 (12 473 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Do "Sześciu Króli" na bank nie będzie aczkolwiek liczę, że do końca marca 2019 uda się wreszcie Emotikon: Szczęśliwy Odkąd sąsiad pokazał mi tę formę płatności w swoim telefonie w maju 2018 czekam z niecierpliwością - nawet Iphone'a już zdążyłem wymienić na nowszy Emotikon: Szczęśliwy Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Kosi_Mazaki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
30-11-2018
Wiadomość 480 z 573 (12 229 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy