Odpowiedz

Aplikacja

Witam serdecznie, ponawiam post który przewija się już 3 rok, czy planujecie aplikacje dla użytkowników Huawei, którzy korzystają z AppGallery? Mam u was konto od wielu lat i nie chciałabym go zmieniać, ale jeśli będzie trzeba to poszukam czegoś bardziej przychylnego dla użytkownika.
Odpowiedz
0 Lajków
Zuzq
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (3 638 wyświetleń)

Re: Aplikacja

Niestety, na chwilę obecną nie planujemy udostępnienia naszej aplikacji w AppGallery Emotikon: Smutny Przekazuję Twoją sugestię do odpowiedniego działu. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
249
47
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (3 546 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Nadpłata kredytu hipotecznego i skrócenie okresu kredytowania

Każdy dzień jest dobry , spłacasz tylko kapitał bez odsetek im częściej będziesz nadpłacał szybciej pozbędziesz się zobowiązania . Mnie w niecałe 2 lata udało się skrócić kredyt o 181 miesięcy . Mój k

...

21-10-2024
Re.: bardzo kiepska jakość wykonania odnowionej karty debetowej - reklamować?

Przykro mi, że karta, która do Ciebie trafiła była złej jakości. Zależy nam, aby karty były trwałe i wizualnie dobrze wyglądały. W takiej sytuacji prosimy zareklamuj nam tę kartę. Możesz to zrobić na ...

21-10-2024
Re: Nadpłata kredytu hipotecznego i skrócenie okresu kredytowania

Nadpłacając zawsze spłacisz tylko kapitał, a nie odsetki, niezależnie od dnia, w którym robisz nadpłatę. Nigdy mi się nie zdarzyło inaczej, a nadpłacam od blisko dwóch lat, czasem więcej niż raz w mie

...

21-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy