Odpowiedz

Aplikacja mobilna ING - ja już podziękuję

Ostatecznie zrezygnowany postanowiłem założyć konto u konkurencji w celu korzystania z działającej aplikacji mobilnej, to co ING wyprawia ze swoją aplikacją mobilną jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe.

Z każdą kolejną zmianą jest więcej błędów a aplikacja działa jeszcze wolniej i niestabilnie, zarówno na Androidzie jak i na iOS.

Druga sprawa - na swoim głównym telefonie używam Androida bez Google Apps, co do tej pory nie było problemem. Niestety od wersji 2.8.1 nie jestem już w stanie nawet uruchomić Waszej aplikacji. 

Kończę spłacać kredyt w ING i naprawdę chciałem mieć wszystkie usługi bankowe w jednym miejscu, ale nic za wszelką cenę.

Byłoby super gdyby deweloperzy mobilnej aplikacji ING przed wypuszczeniem kolejnej "jeszcze lepszej" wersji poczytali opinie ludzi tu i w sklepie mobilnym. Wydaje mi się, że priorytetem powinna być zgodność z jak największą ilością urządzeń oraz zapewnienie stabilnej wersji z podstawową funkcjonalnością. Idąc w obecnym kierunku odpychacie od siebie kolejnych klientów.

Pozdrawiam,

Piotr

Piotr1
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
1
01-08-2018
Wiadomość 1 z 4 (3 543 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Aplikacja mobilna ING - ja już podziękuję

Jakieś 2 tygodnie temu coś mnie podkusiło i spróbowałem zainstalować aktualną wersję aplikacji. Jakież było moje zdziwienie, wszystko działa jakby nigdy nic! Oczywiście nie mam push notifications (wymagających Google Apps, których nie chcę w swoim telefonie), ale wszystkie funkcjonalności, na których mi zależało działają bez zarzutu. Nie wiem czy to przypadek, czy ktoś rzeczywiście czyta te wiadomości, ale to naprawdę miła niespodzianka Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Piotr1
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
1
01-08-2018
Wiadomość 2 z 4 (2 933 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Aplikacja mobilna ING - ja już podziękuję

Cieszę się, że przekonałeś się do naszej aplikacji.
Wszystkie wiadomości analizujemy na bieżąco, a Wasze sugestie przekazujemy do odpowiednich zespołów Emotikon: Szczęśliwy
Zachęcam do aktywnego bankowania Emotikon: Szczęśliwy

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.

Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
PatrycjaT
Moderator
Moderator icon
270
57
29-01-2018
Wiadomość 3 z 4 (2 850 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Aplikacja mobilna ING - ja już podziękuję

Zachęcajcie lepiej do płacenia za pomocą Apple Pay.... upssss Wy tego nie macie 😱
Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 4 z 4 (2 628 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy