Odpowiedz

Re: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Od ponad 2 lat cały czas piszą że rozważają temat apki na Huaweia i nic się z tym nie dzieje. Aplikacje banku ING w innych krajach jest dostępna na AppGalery a u nas mają jakieś opory. Też się zastanawiam i to z każdym dniem coraz bardziej o zmianie banku i mieć gdzieś Bank który nic nie robi dla swoich klientów oprócz pobierania opłat. 

Mam nadzieję że znajdzie się w końcu ktoś kto przejrzy na oczy i udostępni aplikacje na Huaweia. Mówią że inne portale na których jest aplikacja na Huaweia jest witryną nie zaufaną , a Google są zaufane? Takie same przekręciaże niż inni i tylko zbierają nasze dane i nie wiadomo co z nimi się dzieje, a aplikacje z innych źródeł nie mają naszuch danych po pobraniu apki. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
obcy650
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
13-02-2023
Wiadomość 31 z 36 (3 195 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Aplikacja z innego żródła u mnie działała do momętu jak zaktualizowało mi aplikacje. Po aktualizacji już nic nie można było zrobić tylko po prostu uusunąć apke z telefonu. Piszecie żeby logować się przez strone www???!!!!. Proszę spróbować tak zrobić w sklepie, życze powodzenia. Może po prostu powiedzcie żeby nosić ze sobą laptopy i się logować do banku z laptopa

obcy650
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
13-02-2023
Wiadomość 32 z 36 (3 193 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Hej. Ja znalazłam sposób, który (przynajmniej u mnie) działa. Miałam wcześniej huawei p20 pro, który miał jeszcze usługi google, więc apka ing działała normalnie. Potem kupiłam huawei p50 pro, który usług google już nie miał, ale za pomocą aplikacji huaweia phone clone przerzucałam wszystkie dane łącznie z aplikacjami ze starego na nowy telefon i ing działa. Jedynie zauważyłam, że nie dostaję powiadomień, ale poza tym mogę normalnie korzystać z aplikacji.
Odpowiedz
0 Lajków
Svlkr
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
07-03-2023
Wiadomość 33 z 36 (2 902 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Nie rekomendujemy pobierania naszej aplikacji z innych źródeł. Naszą aplikację możesz pobrać tylko z autoryzowanych źródeł (sklepu Play bądź AppStore).

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
59
9
19-05-2022
Wiadomość 34 z 36 (2 870 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Napisałam, że aplikacja została pobrana na telefonie huawei z usługami google, czyli ze sklepu play, a następnie przerzucona na nowy telefon wraz z kopią zapasową. Czego Pan nie rozumie? Pan lub jakiś bot, który odpowiada automatycznie, nie czytając ze zrozumieniem..
Odpowiedz
0 Lajków
Svlkr
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
07-03-2023
Wiadomość 35 z 36 (2 844 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

To są raczej ludzkie boty, odpowiadają w kółko te same formułki jak maszyny. SI za jakiś czas pozbawi takie osoby pracy, tu za wiele finezji nie trzeba do udzielenia konkretnych odpowiedzi.

Jestem sam ciekaw czy Ci zablokują zdalnie aplikację czy też się okaże, że z phone clona to już według nich "legalne"? Z Aurora Store będącym forkiem sklepu Gugla, korzystającym z serwerów wielkiego G apkę blokują bo ich zabezpieczenie wykrywa, że instalator / źródło pakietu ma inną nazwę.

Satrapa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
11-03-2021
Wiadomość 36 z 36 (2 817 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy