02-12-2017 13:45
Moim zdaniem aplikacja nie powinna ukazywac swojej zawartosci po minimalizacji, a tym bardziej umożliwic robienie screenshotow. Jest to powazna luka w bezpieczeństwie.
Potrzebna jest implementacja kodu takiego jak:
getWindow().setFlags(
WindowManager.LayoutParams.FLAG_SECURE,
WindowManager.LayoutParams.FLAG_SECURE);W jakims base Activity aby kod działał na cała aplikacje.
04-12-2017 08:47
@JackTheRipper Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Mamy w planach zakrycie widoczności po zminimalizowaniu aplikacji mobilnej. Natomiast nie posiadamy jeszcze konkretnej daty wprowadzenia tej opcji.
Tutaj nie widzimy Twojej bankowości. Prosimy, skontaktuj się z naszą infolinią: 32 357 00 69. Sprawdzimy to.
08-06-2026Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
08-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |