Aplikacja mobilna

Odpowiedz

[Android] Widoczna zawartosc aplikacji po minimalizacji, oraz możliwość zrobienia screenshtow.

Moim zdaniem aplikacja nie powinna ukazywac swojej zawartosci po minimalizacji, a tym bardziej umożliwic robienie screenshotow.  Jest to powazna luka w bezpieczeństwie.

Potrzebna jest implementacja kodu takiego jak:

getWindow().setFlags(
    WindowManager.LayoutParams.FLAG_SECURE,
    WindowManager.LayoutParams.FLAG_SECURE);

W jakims base Activity aby kod działał na cała aplikacje.

Odpowiedz
0 Lajków
JackTheRipper
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-12-2017
Wiadomość 1 z 2 (6 615 wyświetleń)

Re: [Android] Widoczna zawartosc aplikacji po minimalizacji, oraz możliwość zrobienia screenshtow.

@JackTheRipper  Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Mamy w planach zakrycie widoczności po zminimalizowaniu aplikacji mobilnej. Natomiast nie posiadamy jeszcze konkretnej daty wprowadzenia tej opcji.  

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
69
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 557 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Problem z wygenerowaniem oferty

Trudno nam jednoznacznie odpowiedzieć Ci tutaj, co może być powodem takiej sytuacji. Proszę skontaktuj się z nami na czacie w Moje ING lub z naszą infolinią, pomożemy Emotikon: Szczęśliwy

03-07-2022
Wakacje kredytowe a karencja

Witam,
Jak wakacje kredytowe wyglądają w przypadku karencji w spłacie.
Kredyt został zaciągnięty w listopadzie 2021 roku i z uwagi na budowę mieszkania jest karencja w spłacie. Wszystkie transze dla dew...

02-07-2022
Rezygnacja z transzy, a spłata

Czy z praktycznego punktu widzenia jest różnica między poniższymi dwoma wariantami?
1. Rezygnuję z transzy kredytu i wpłacam kwotę w tej wysokości bezpośrednio na rachunek dewelopera.
2. Uruchamiam tran...

02-07-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy