O PawełOlszar

PawełOlszar
0 Polubień
0 Rozwiązań
3 Postów
Bezpieczne płatności kartą z 3D Secure

Zaledwie trzy dekady temu buty, telewizor oraz wiele innych dóbr pierwszej potrzeby trzeba było „wystać” w kolejce. Czasy się zmieniły i zakupy można robić nie wychodząc z domu. Internetowy handel ma się coraz lepiej, bo ceny są konkurencyjne, asortyment niemal nieograniczony i dostępny z każdego miejsca na świecie. Oglądasz, wybierasz, klikasz i płacisz.

600x383px-3d-secure.png

czytaj więcej
0
PawełOlszar
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
Przepis na bezpieczne hasło

Zamki w domach, alarmy w samochodach, u-locki do rowerów czy kłódki do bagażu. Sięgamy po nie, aby maksymalnie zabezpieczyć swoje dobra materialne. A jak chronimy swoje dane w Internecie? Oczywiście za pomocą hasła. Jeśli nie chcemy, aby nasze poufne informacje dostały się w niepowołane ręce, hasło musi być jak szyfr trudny do złamania. Tymczasem z raportu firmy ZoneAlarm wynika, że aż 79% procent użytkowników Internetu posiada tzw. hasła ryzykowne. Nie musisz zaliczać się do tej grupy. Doradzimy Ci, jak tworzyć bezpieczne, a zarazem łatwe do zapamiętania hasła.

600x383px-bezpieczne-haslo.png

czytaj więcej
0
PawełOlszar
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
Cała prawda o fałszywych loteriach

„Twój e-mail wygrał”, „Zdobyłeś iPada”, „Laptop jest już w Twoich rękach!”. Na widok takich haseł serce zaczyna bić szybciej. W coraz większych ilościach trafiają one na nasze skrzynki elektroniczne lub wyświetlają się w odwiedzanym serwisie. Zanim zaczniesz pod ich wpływem skakać z radości, sprawdź, czy komunikat nie jest fałszywy.

600x383px-falszywe-loterie.png

czytaj więcej
0
PawełOlszar
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎18-08-2015 12:03
Data ostatnich odwiedzin ‎18-08-2017 17:59
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 3
Posty, które lubię