O Bonns

Bonns
0 Polubień
0 Rozwiązań
3 Postów
Potwierdzenie spełnienia warunków

Witam, krótkie pytanie. Składałam dokumenty do wypłaty drugiej transzy przez bankowość internetową (kredyt hipoteczny -> wnioski -> potwierdzenie spełnienia warunków umowy), czy powinno mi przyjść jakieś potwierdzenie, że wniosek został dostarczony? Niekiedy zdarzają się jakieś problemy techniczne i nie wiem czy mój wniosek dotarł bez problemu, bo nie otrzymałam żadnej wiadomości potwierdzającej. 

2
Bonns
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Re.: Druga transza

Nie wiem czy się dobrze rozumiemy. Sprecyzuję Emotikon: Szczęśliwy Chciałabym zawnioskować o wypłatę drugiej transzy kredytu ale według kosztorysu mogę wykazać około 70% wykorzystania środków z pierwszej transzy. Po prostu prace wyszły nam drożej niż jest to rozpisane w kosztorysie. Moje pytanie to - czy bank będzie wymagał ode mnie rozliczenia się z prac wartych 100% wysokości pierwszej transzy przed wypłatą drugiej

...
1
Bonns
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Druga transza
Czy do wypłaty drugiej transzy kredytu hipotecznego muszę rozliczyć się w całości z pierwszej? Doradca wspominał, że wnioskować o wypłatę środków mogę już przy wykorzystaniu 70% z pierwszej transzy ale nie widzę takiego zapisu w umowie.
4
Bonns
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎22-01-2021 20:36
Data ostatnich odwiedzin ‎29-03-2021 17:34
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 3
Posty, które lubię