Odpowiedz

Dzień dobry,

Założyłem kilka dni temu IKZE oszczędnościowe. Jednak z uwagi, że prowadzę działalność gospodarczą mogę mieć zwiększony limit wpłat rocznych. W związku z powyższym złożyłem stosowne oświadczenie w oddziale banku. Kiedy zwiększony maksymalny limit wpłat pojawi się w zakładce emerytury? (obecnie nadal jest 8322zł)

Odpowiedz
0 Lajków
DDarek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-12-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 205 wyświetleń)

Prosimy, spróbuj wpłacić środki na konto z obowiązującym limitem wpłat na ten rok (2023).
* dla osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę: z 8 322 zł 
* dla osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą: z 12 483 zł

 

Limity wpłat prezentowane są na stronie internetowej. Ten limit widoczny w Moim ING w zakładce Emerytury jest tylko dla klienta indywidualnego, który nie prowadzi działalności. Pracujemy nad rozwiązaniem, aby docelowo był również widoczny limit dla klientów prowadzących działalność. Aktualizacja limitów na rok 2024 będzie widoczna z początkiem roku.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
MateuszF
Moderator
Moderator icon
553
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 147 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Re.: Zablokowane konto przez dział bezpieczenstwa

Napisz proszę do nas ponownie na czacie. Sprawdzimy wówczas dla Ciebie informacje. Tu nie jesteśmy w stanie pomóc.

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy