Odpowiedz

Dzień dobry,

Założyłem kilka dni temu IKZE oszczędnościowe. Jednak z uwagi, że prowadzę działalność gospodarczą mogę mieć zwiększony limit wpłat rocznych. W związku z powyższym złożyłem stosowne oświadczenie w oddziale banku. Kiedy zwiększony maksymalny limit wpłat pojawi się w zakładce emerytury? (obecnie nadal jest 8322zł)

Odpowiedz
0 Lajków
DDarek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-12-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 539 wyświetleń)

Prosimy, spróbuj wpłacić środki na konto z obowiązującym limitem wpłat na ten rok (2023).
* dla osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę: z 8 322 zł 
* dla osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą: z 12 483 zł

 

Limity wpłat prezentowane są na stronie internetowej. Ten limit widoczny w Moim ING w zakładce Emerytury jest tylko dla klienta indywidualnego, który nie prowadzi działalności. Pracujemy nad rozwiązaniem, aby docelowo był również widoczny limit dla klientów prowadzących działalność. Aktualizacja limitów na rok 2024 będzie widoczna z początkiem roku.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
MateuszF
Moderator
Moderator icon
565
122
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 481 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Usługa DCC za granicą. Kiedy taka opcja z możliwością wyłączenia?

Czy ING przewiduje kiedyś takie udogodnienia, jak zrobiła konkurencja w sprawie wypłat bankomatów za granicą?

https://www.cashless.pl/7708-mbank-blokady-dcc-surcharge-aplikacja

 

06-09-2024
Re.: Konto 13-17 i skan dowodu

Zeskanowany dokument powinien być czytelny, nie może być rozmazany.

06-09-2024
Re.: Ciemne tło apki

Pracujemy nad udostępnieniem ciemnego motywu aplikacji, jednak nie możemy jeszcze określić, kiedy taka opcja będzie dostępna

06-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy